Internacional – Nacional 2:0 (kon.) | Cerro Porteño – San Lorenzo 2:1 (kon.) | Flamengo – Emelec 2:0 (4:2 po pen.)
Boca Juniors – Athletico Paranaense 2:0 (kon.)
Club Cerro Porteño
2:1 (0:1)
CA San Lorenzo de Almagro
cz Štvrtok 01.08.2019, 00:15 • Estadio General Pablo Rojas • Copa Libertadores • Osemfinále

Domácí fotbalisté v tomto zápase sice prohrávali, ale díky dvěma brankám ve druhém poločase duel dokázali otočit, a tak postupují do další fáze Copa Libertadores. Estadio General Pablo Rojas a velká část fanoušků slaví výhru domácího celku, naopak San Lorenzo smutní. (02:11:33)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:14.

90+5

90+5
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+3
    Federico Carrizo (Cerro Porteño) dostal míč po dobré přihrávce spoluhráče před odkrytou část branky, ale balon poslal nad.

90+2
    Carrizo si doběhl pro míč, a tak přerušil akci hostujícího celku. S následným výkopem rozhodně nepospíchá.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc. Sledujeme ale nezáživnou pasáž hry.

90
    To už nám běží poslední minuta základní hrací doby, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Parádní atmosféra doprovází závěr zápasu, fanoušci se těší až budou moci se svými oblíbenci oslavit postup do další fáze.

88
    Dostáváme se do samotného závěru zápasu, momentálně mají blíže k postupu domácí hráči.

86
    Diego Churín se dopustil nedovoleného zákroku, rozehrávat tak budou hosté, jmenovitě Gerónimo Poblete.

84
    San Lorenzo se sice pokouší vypracovat si výraznější šanci a vyrovnat, ale domácí obrana podává velmi dobrý výkon.

82
    Nicolás Reniero (San Lorenzo) sice mohl přihrávat, ale rozhodl se pro přímou střelu na branku. Jeho projektil však končí mimo.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, pokud nepočítáme nějaké nastavení. Aktuálně za tohoto stavu slaví postup do další fáze soutěže domácí celek.

78
    Střídání v týmu CA San Lorenzo de Almagro: ze hřiště odchází Héctor Fértoli, přichází Nahuel Barrios.