Astana – FC Santa Coloma 4:1 (kon.) | Ordabasy – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Almaty – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Constanta – Gent 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | KuPS – Légia Varšava 0:0 (kon.)
Universitatea Craiova – Honvéd Budapešť 0:0 (3:1 po pen.) | Riga FC – Gliwice 2:1 (kon.) | Häcken – Alkmaar 0:3 (kon.)
Debrecín – Turín 1:4 (kon.) | Levski Sofia – Larnaca 0:4 (kon.) | Tiraspol – Partizani Tirana 1:1 (kon.)
AEL Limassol – Aris Soluň 0:1 (kon.) | Limassol – Shamrock 3:1 (po pr.) | Haifa – Štrasburg 2:1 (kon.)
KÍ Klaksvík – Luzern 0:1 (kon.) | Malmö – Domžale 3:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Gabala 3:0 (kon.)
Vaduz – Fehérvár 2:0 (po pr.) | Jablonec – Pjunik 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Utrecht 2:1 (po pr.)
Atromitos – Dunajská Streda sk 3:2 (kon.) | Neftçi Baku – Arsenal Tula 3:0 (kon.) | FK Liepāja – Norrköping 0:1 (kon.)
Razgrad – Valur 4:0 (kon.) | Brøndby – Gdańsk 4:1 (po pr.) | Niederkorn – Rangers 0:0 (kon.)
Esbjerg – Salihorsk 0:0 (kon.) | Gżira – Ventspils 2:2 (kon.) | Ljubljana – Yeni Malatyaspor 0:1 (kon.)
FCSB – Alaškert 2:3 (kon.) | Frankfurt – Flora 2:1 (kon.) | Sturm Graz – Haugesund 2:1 (kon.)
Linfield – HB Tórshavn 1:0 (kon.) | Trnava – Lokomotiv Plovdiv sk 3:1 (kon.) | Osijek – CSKA Sofia 1:0 (3:4 po pen.)
Aberdeen – Čichura 5:0 (kon.) | Partizan – Connah's Quay 3:0 (kon.) | Guimarães – Jeunesse Esch 4:0 (kon.)
Crusaders – Wolverhampton 1:4 (kon.) | Stjarnan – Espanyol 1:3 (kon.)
Malmö FF
3:2 (2:2)
NK Domžale
cz Štvrtok 01.08.2019, 19:00 • Malmö New Stadium, Malmo • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího předkola na viděnou. (20:57:18)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:8.

Je konec!! Švédský celek postupuje do třetího předkola Evropské ligy a utkají se buď s HŠK Zrinjski Mostar nebo FC Utrecht.. Nevíme ještě kdo to bude, jelikož utkání směřuje do prodloužení. Toto utkání bylo velmi bohaté na góly, jelikož jsme jich viděly pět! Druhý poločas byl velmi klidný, ovšem branka nakonec padla, a to v 83. minutě po rohovém kopu! Malmo tedy tuto sérii vítězí celkově 5:4. Hráčem utkání byl zvolen asistent u dvou branek Søren Rieks.

90+5

90+4
    Hosté se ještě pokoušeli o centr za obranu, na který si sbíhal Nicholson, ovšem tuto akci obrana domácích přečetla bravurně.

90+3
    Domácí se úspěšně drží na polovině Domžale a myslím si, že o postupujícím je takřka rozhodnuto!

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty!

90
    Domácí ještě zkoušeli zahrozit, a to pomocí centru z levé strany. Na zadní tyč si dobře sbíhal Rosenberg, ale jeho hlavička neměla dostatečnou razanci, aby prostřelila brankáře Sorčana.

89
    Dnešní utkání sleduje 14980 diváků.

88
    Žlutou kartu dostává Ibričič (NK Domžale).

87
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Antonsson, přichází Molins.
    Střídání v týmu Malmö FF: ze hřiště odchází Berget, přichází Brorsson.
    Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Čorluka, přichází IIič.

86
    Domácí se teď musí bránit, nebo spíše nesmí situaci podcenit, protože pokud by hosté vstřelili branku, postupovali by právě oni!!

84
    Střídání v týmu NK Domžale: ze hřiště odchází Sikošek, přichází Podlogar.
    83. Bengtsson (SAFARI) - 3:2

83
    Malmö právě vstřelilo branku!
    Gól! máme nejspíš rozhodnuto!! Domácí měli opět k dispozici rohový kop, který se tentokrát Safarimu povedl výtečně. Míč letěl na zadní tyč, kde se do hlavičky volně dostal RASMUS BENGTSSON, a ten se nemýlil!

81
    Safarimu se i tentokrát roh nepovedl. Míč putoval na zadní tyč, kde se o jeho zmocnění pokoušel Lewicki, ovšem i na tohoto rychlého hráče byl roh příliš přetažený.

80
    Tři minuty uběhly a pro domácí je tu rohový kop!

77
    Stejně jako tady, tak i v utkání mezi HŠK Zrinjski Mostar a FC Utrecht vše směřuje do prodloužení. Proč zmiňujeme právě tento zápas? Protože vítěz z tohoto duelu, bude hrát právě s vítězem již ze zmiňovaných týmů.

76
    Po několika minutách, tu opět máme hráče ve žlutém, kteří se přesunuli na polovinu Malme, uvidíme zda se jim podaří vsítit ten důležitý gól.

Gerard Filip

Góly: 20. Lewicki (Rieks), 32. Rosenberg (Rieks), 83. Bengtsson (Safari) – 11. Nicholson (Käit), 45+1. Karič (Sikošek)

Karty:   38. Bengtsson (MLM) – 43. Čerin (DML), 88. Ibričič (DML)

Malmö FF: Melichárek – Safari, Bengtsson, L. Nielsen (46. Larsson), Lewicki – Rieks, Christiansen, Bachirou, Berget (87. Brorsson) – Antonsson (87. Molins), Rosenberg (C)
    Náhradníci: Sarr – Larsson, Knudsen, Molins, Rakip, Innocent, Brorsson

NK Domžale: Sorčan – Čorluka (87. Ilič), Dobrovoljc, Klemenčič, Sikošek (84. Podlogar) – Käit, Karič – Ibričič (C), Gnezda Čerin, Mujan (58. S. Vuk) – Nicholson
    Náhradníci: Mulalič – Lazarevič, Repas, Podlogar, B. IIič, Rom, S. Vuk

Rozhodca: A. Delerue – G. Debart, P. Jeanne

Diváci: 14980