Astana – FC Santa Coloma 4:1 (kon.) | Ordabasy – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Almaty – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Constanta – Gent 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | KuPS – Légia Varšava 0:0 (kon.)
Universitatea Craiova – Honvéd Budapešť 0:0 (3:1 po pen.) | Riga FC – Gliwice 2:1 (kon.) | Häcken – Alkmaar 0:3 (kon.)
Debrecín – Turín 1:4 (kon.) | Levski Sofia – Larnaca 0:4 (kon.) | Tiraspol – Partizani Tirana 1:1 (kon.)
AEL Limassol – Aris Soluň 0:1 (kon.) | Limassol – Shamrock 3:1 (po pr.) | Haifa – Štrasburg 2:1 (kon.)
KÍ Klaksvík – Luzern 0:1 (kon.) | Malmö – Domžale 3:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Gabala 3:0 (kon.)
Vaduz – Fehérvár 2:0 (po pr.) | Jablonec – Pjunik 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Utrecht 2:1 (po pr.)
Atromitos – Dunajská Streda sk 3:2 (kon.) | Neftçi Baku – Arsenal Tula 3:0 (kon.) | FK Liepāja – Norrköping 0:1 (kon.)
Razgrad – Valur 4:0 (kon.) | Brøndby – Gdańsk 4:1 (po pr.) | Niederkorn – Rangers 0:0 (kon.)
Esbjerg – Salihorsk 0:0 (kon.) | Gżira – Ventspils 2:2 (kon.) | Ljubljana – Yeni Malatyaspor 0:1 (kon.)
FCSB – Alaškert 2:3 (kon.) | Frankfurt – Flora 2:1 (kon.) | Sturm Graz – Haugesund 2:1 (kon.)
Linfield – HB Tórshavn 1:0 (kon.) | Trnava – Lokomotiv Plovdiv sk 3:1 (kon.) | Osijek – CSKA Sofia 1:0 (3:4 po pen.)
Aberdeen – Čichura 5:0 (kon.) | Partizan – Connah's Quay 3:0 (kon.) | Guimarães – Jeunesse Esch 4:0 (kon.)
Crusaders – Wolverhampton 1:4 (kon.) | Stjarnan – Espanyol 1:3 (kon.)
Apollon Limassol
3:1 (1:0)
Shamrock Rovers
cz Štvrtok 01.08.2019, 19:00 • GSP Stadium, Nicosia • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:39:19)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 7:20.

Je konec. Apollon Limassol postupuje do 3. předkola Evropské ligy, když dokázal porazit Shamrock Rovers celkovým výsledkem 4:2. Dnešní utkání nám toho nabídlo spoustu. V 18. minutě šli domácí do vedení po brance Zelaya. V 64. minutě zvýšil vedení Szalai a z pohledu domácích se zdálo být vše skvělé, ovšem o tři minuty později byl vyloučen Papoulis a v 69. minutě snížil Greene. Následně branka nepadla a šlo se tak do prodloužení. Tam už po pěti minutách uviděl červenou kartu po druhé žluté hostující hráč Grace a ve 102. minutě rozhodl o postupu domácích Sardinero. Ke konci se sic Shamrock dostal k několika střelám, ale brankář Mall už za svá záda míč nepustil.

120+2

120+2
    Následně se do protiútoku vrhl Apollon, ale hostující hráč se provinil faulem.

120+1
    Posléze se ale vrátil balón do pokutového území a tam přišla také střela hostujícího hráče, ovšem s tou si poradil brankář Mall.

120+1
    Centr z volného kopu sice letěl do vápna domácích, ovšem ti si s ním poradili.

120
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

120
    Sardinero se nyní dopustil nedovoleného zákroku, za který uviděl kartu žluté barvy a tohle je jedna z posledních šancí pro Shamrock vsítil postupový gól.

118
    Hostující hráč se nyní dopustil faulu a Apollon bude mít volný kop.

117
    Míč končí pouze v zámezí za bránou Limassolu a Mall tak bude mít odkop od své svatyně.

115
    Watts byl blízko gólu, ale Mall předvedl další veledůležitý zákrok proti této střele a opět podržel Apollon v Evropské lize.

114
    S nebezpečným nákopem do vápna si obrana Apollonu poradila bez problémů.

112
    Limassol získal autové vhazování na polovině soupeře a s rozehrávkou nijak nespěchá.

110
    Carr se dostal ke střele na bránu, se kterou si ale Mall dokázal poradit a podržel domácí celek.