Astana – FC Santa Coloma 4:1 (kon.) | Ordabasy – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Almaty – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Constanta – Gent 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | KuPS – Légia Varšava 0:0 (kon.)
Universitatea Craiova – Honvéd Budapešť 0:0 (3:1 po pen.) | Riga FC – Gliwice 2:1 (kon.) | Häcken – Alkmaar 0:3 (kon.)
Debrecín – Turín 1:4 (kon.) | Levski Sofia – Larnaca 0:4 (kon.) | Tiraspol – Partizani Tirana 1:1 (kon.)
AEL Limassol – Aris Soluň 0:1 (kon.) | Limassol – Shamrock 3:1 (po pr.) | Haifa – Štrasburg 2:1 (kon.)
KÍ Klaksvík – Luzern 0:1 (kon.) | Malmö – Domžale 3:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Gabala 3:0 (kon.)
Vaduz – Fehérvár 2:0 (po pr.) | Jablonec – Pjunik 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Utrecht 2:1 (po pr.)
Atromitos – Dunajská Streda sk 3:2 (kon.) | Neftçi Baku – Arsenal Tula 3:0 (kon.) | FK Liepāja – Norrköping 0:1 (kon.)
Razgrad – Valur 4:0 (kon.) | Brøndby – Gdańsk 4:1 (po pr.) | Niederkorn – Rangers 0:0 (kon.)
Esbjerg – Salihorsk 0:0 (kon.) | Gżira – Ventspils 2:2 (kon.) | Ljubljana – Yeni Malatyaspor 0:1 (kon.)
FCSB – Alaškert 2:3 (kon.) | Frankfurt – Flora 2:1 (kon.) | Sturm Graz – Haugesund 2:1 (kon.)
Linfield – HB Tórshavn 1:0 (kon.) | Trnava – Lokomotiv Plovdiv sk 3:1 (kon.) | Osijek – CSKA Sofia 1:0 (3:4 po pen.)
Aberdeen – Čichura 5:0 (kon.) | Partizan – Connah's Quay 3:0 (kon.) | Guimarães – Jeunesse Esch 4:0 (kon.)
Crusaders – Wolverhampton 1:4 (kon.) | Stjarnan – Espanyol 1:3 (kon.)
FK Zorja Luhansk
1:0 (1:0)
FK Budućnost Podgorica
cz Štvrtok 01.08.2019, 18:00 • Stadion Awanhard, Ługańsk • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Druhý poločas přinesl nezáživnou hru. Někdo by čekal, že si domácí budou vytvářet šance, když hrají proti devíti. Avšak, kromě jedné šance na začátku poločasu, se k ničemu nedostali. Střely z dálky šly buď mimo tři tyče, nebo si ze zakončením domácích hravě poradil brankář hostí. Ono ani nebyl důvod dávat další branky, neboť Luhansk dobře věděl, že už jim postup nikdo nevezme.
    V další fázi kvalifikace narazí na někoho z dvojice Osijek nebo CSKA Sofie. (19:49:57)

90+3

90+2
    Jeden z posledních útočných pokusů Luhansku zastavuje ofsajd.

89
    Avšak ani z ní se jim nepodařilo ohrozit Makharedzeho, který si během druhého poločasu musel v brance vyšlapat důlek.

89
    ...přetažený centr na zadní tyč byl tečován a hostující celek si zopakuje zahrávání rohového kopu z druhé strany.

88
    Po ojedinělém útoku si hosté vybojovali rohový kop...

86
    Pokus o zakončení domácího hráče, ale míč nezamířil do prostoru mezi třemi tyčemi. Na tribunách to jen zahučelo.

85
    ...ta byla zahrávána z větší dálky, ale nakonec se po centru hráč vystavil ofsajdu a tohle nebude nebezpečí pro brankáře Luhansku.

84
    Standardní situace pro hosty...

82
    Dobrá střela ze střední vzdálenosti, na kterou si brankář hostí v poklidu počkal a ztlumil razantní zakončení.

80
    Dlouhá přihrávka na střed hřiště, ale těsně před šestnáctkou se ocitá domácí hráč v těsném ofsajdu.

79
    Kombinace na čtyři doteky domácím téměř vyšla, ale finální přihrávka nenašla svého adresáta.

77
    Nato, že domácí hrají proti devíti, tak si ve druhém poločase příliš šancí nevytváří. Největší se udála hned v první minutě druhé půle, od té doby téměř nic zajímavého.

76
    Dobrá přihrávka z levé strany. V pokutovém území rázem započal zmatek. Nakonec útočný faul na hranici šestnáctky a rozhodčí přerušuje hru.

75
    Střídání v týmu FK Budućnost Podgorica: ze hřiště odchází Stoiljković, přichází Zarubica.

74
    ...ten nepřinesl nebezpečí pro branku Podgorice. Ta dostává opět míč úspěšně na půlící čáru.

73
    Roh pro Luhansk...

72
    Po delší době nebezpečnější zakončení domácích, ale míč šel nakonec mimo tři tyče. Lednev byl tím, který minul branku.

70
    Ještě dobrých dvacet minut budeme sledovat nezáživné utkání. Luhansk to dost často zkouší individuálně, ale hráči Podgorice dobře brání tyhle pokusy,jako nyní pokus o individuální průnik po pravé straně.