Astana – FC Santa Coloma 4:1 (kon.) | Ordabasy – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Almaty – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Constanta – Gent 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | KuPS – Légia Varšava 0:0 (kon.)
Universitatea Craiova – Honvéd Budapešť 0:0 (3:1 po pen.) | Riga FC – Gliwice 2:1 (kon.) | Häcken – Alkmaar 0:3 (kon.)
Debrecín – Turín 1:4 (kon.) | Levski Sofia – Larnaca 0:4 (kon.) | Tiraspol – Partizani Tirana 1:1 (kon.)
AEL Limassol – Aris Soluň 0:1 (kon.) | Limassol – Shamrock 3:1 (po pr.) | Haifa – Štrasburg 2:1 (kon.)
KÍ Klaksvík – Luzern 0:1 (kon.) | Malmö – Domžale 3:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Gabala 3:0 (kon.)
Vaduz – Fehérvár 2:0 (po pr.) | Jablonec – Pjunik 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Utrecht 2:1 (po pr.)
Atromitos – Dunajská Streda sk 3:2 (kon.) | Neftçi Baku – Arsenal Tula 3:0 (kon.) | FK Liepāja – Norrköping 0:1 (kon.)
Razgrad – Valur 4:0 (kon.) | Brøndby – Gdańsk 4:1 (po pr.) | Niederkorn – Rangers 0:0 (kon.)
Esbjerg – Salihorsk 0:0 (kon.) | Gżira – Ventspils 2:2 (kon.) | Ljubljana – Yeni Malatyaspor 0:1 (kon.)
FCSB – Alaškert 2:3 (kon.) | Frankfurt – Flora 2:1 (kon.) | Sturm Graz – Haugesund 2:1 (kon.)
Linfield – HB Tórshavn 1:0 (kon.) | Trnava – Lokomotiv Plovdiv sk 3:1 (kon.) | Osijek – CSKA Sofia 1:0 (3:4 po pen.)
Aberdeen – Čichura 5:0 (kon.) | Partizan – Connah's Quay 3:0 (kon.) | Guimarães – Jeunesse Esch 4:0 (kon.)
Crusaders – Wolverhampton 1:4 (kon.) | Stjarnan – Espanyol 1:3 (kon.)
Brøndby IF
4:1 (1:0)
Lechia Gdańsk
cz Štvrtok 01.08.2019, 19:30 • Brondby Stadium • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Fauly: 16:6 (22:07:42)

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera.

Zápas je u konce, Brondby nakonec v prodloužení vítězí na domácím hřišti nad Lechií Gdaňsk 4:1 a raduje se z postupu do třetího předkola Evropské ligy. Domácí rozhodně postupují zaslouženě, protože většinu zápasu byli aktivnější. Po prvním poločase domácí vedli 1:0 po brance Arajuuriho z rohového kopu. V 53. minutě zvýšil na 2:0 Wilczek, ale hosté se nevzdali. V 67. minutě snížil Paixao a vynutil si prodloužení. V něm ovšem byli domácí jasně lepší, dvěma góly o jejich postupu rozhodl střídající Lindström.

119
    Lechia přesto nic nevzdává a ještě se tlačí dopředu.
    118. Jasper LINDSTRÖM - 4:1

118
    Brøndby právě vstřelilo branku!
    A je definitivně hotovo, střídající žolík JASPER LINDSTRÖM se v prodloužení podruhé prosazuje a posouvá svůj tým do třetího předkola Evropské ligy. Hosté už vrhli vše do útoku, takže měli v obraně mezery, čehož využil Lindström, který běžel sám na branku a propálil Kuciaka.

117
    Domácí už to hrají takticky a snaží se hlavně co nejdéle držet míč u rohového praporku.

115
    Následně Peszko fauloval Mensaha, který zatím nemůže pokračovat ve hře. Bude to muset rozchodit.

114
    Po dlouhé době o sobě dali vědět také hosté, ale střela Peszka z levé strany nebyla příliš nebezpečná.

113
    Ke střele z dálky se dostal stoper Hermannsson, ale rána mu vůbec nesedla a ani netrefil branku.

112
    Ze standardní situace se sice Brondby neprosadilo, ale má hned k dispozici další, bude kopat roh.

112
    Ani tentokrát se dánskému klubu nepovedlo ohrozit branku soupeře, Radoševič byl ale faulovaný.

111
    A je tu další rohový kop pro Brondby, tentokrát z levé strany.

110
    Ten sice polský tým nerozehrál ideálně, ale dál zůstává na útočné polovině u míče.

109
    Brondby je stále aktivní a vybojovalo si rohový kop.
    108. Lindström ve velké šanci nepřekonal Kuciaka.

108
    Do nebezpečného brejku se řítili hráči Brondby. Situaci dva na dva zakončoval Lindström, ovšem tentokrát Kuciaka nepřekonal.

107
    Domácí na začátku druhého prodloužení drží míč na svých kopačkách a kombinují zatím na vlastní polovině.

Petr Sumbal

Góly: 15. Arajuuri, 53. Wilczek, 94. Lindström, 118. Lindström – 67. Paixiao

Karty:   45. Jung (BRY), 102. Uhre (BRY), 105+2. Borkeeiet (BRY) – 105+2. Mladenovič (LGD), 105+2. Peszko (LGD)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 15:2. Rohy: 15:6. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 16:6.
    Brøndby IF: Schwäbe – Mensah, Hermannsson, Arajuuri, Jung – Kaiser, Radoševič, Christensen – Hedlund, Wilczek (C), Tibbling
    Náhradníci: Tornes, Gammelby, Fisker, Uhre, Lindström, Hendriksen, Börkeeiet

Lechia Gdańsk: Kuciak – Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenovič – Makowski, Lukasik, Lipski – Haraslín, Flávio Paixao, Udovičič
    Náhradníci: Alomerovič, Chrzanowski, Gajos, Maulana Vikri, Peczko, Wolski, Sobiech

Rozhodca: Zelinka