Slovan Bratislava – Žilina 5:2 (kon.) | Podbrezová – Michalovce 0:1 (kon.) | Sereď – Dunajská Streda 0:1 (kon.)
Zlaté Moravce – Nitra 0:3 (kon.) | Senica – Ružomberok 1:1 (kon.) | Trnava – Trenčín 3:1 (kon.)
ŠKF Sereď
0:1 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 08.12.2018, 14:00 • FC Nitra, a.s. • Niké liga • 18. kolo

85
    Tomáš Hučko so žltou kartou po zákroku na Kristophera Vidu.

66
    Žltá karta za simulovanie pre Adama Moronga. Útočník Serede si až príliš očividne pýtal penaltu, Boris Marhefka na to neskočil.
    62. Žltá karta

62
    Martin Sus v poslednej chvíli sťahuje na zem pred šestnástkou prenikajúceho súpera! Je z toho žltá karta a priamy kop takmer z hranice pokutového územia.

55
    Christián Herc prerušil útok súpera pri postrannej čiare. Avizoval to postranný arbiter a ten hlavný už udeľuje Hercovi žltú kartu.

35
    Po prerušení hry vyťahuje Boris Marhefka dodatočnú žltú kartu pre Souleymana Koného.

21
    Na prelome minút Erick Davis zablokoval črtajúci sa protiútok na deliacej čiare. Je z toho piata žltá karta za niečo málo cez dvadsať minút.

18
    Žltá karta sa už Ľubomírovi Michalíkovi nevyhla. Nakopnutie zozadu do útočníka Dunajskej Stredy, Boris Marhefka si to nenechá páčiť.

10
    Ostrý zákrok Nikolu Gatarića po prehranom súboji s Davisom. Faul oboma nohami napred, zakončovateľ Serede vidí zaslúženú žltú kartu.