Samara – Rostov 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Jenisej 2:1 (kon.) | Lok. Moskva – Orenburg 2:1 (kon.)
Machačkala – S. Moskva 0:3 (kon.)
Anži Machačkala
0:3 (0:1)
Spartak Moskva
cz Sobota 08.12.2018, 18:00 • Anži-Arena, Kaspijsk • Ruská Premier Liga • 17. kolo

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:13. (20:00:03)

Dnešní utkání 17. kola ruské Premier Ligy mezi domácí Machačkalou a moskevským Spartakem bylo jasnou záležitostí hostů. Spartak Moskva druhý poločas jednoznačně ovládl a nakonec bere ze hřiště Machačkaly všechny tři body za vítězství 3:0. Na Zé Luísův gól do šatny z pokutového kopu navázal po deseti minutách druhé půle z další penalty Luiz Adriano. Domácí navíc šli po ruce, která předcházela penaltě, do deseti. V závěru ještě pojistil výhru svou druhou brankou kapverdský kanonýr Zé Luís,
    naopak hostující brankář Maximenko byl celý zápas prakticky bez práce.

90+4

90+4
    Snad až v poslední nastavené minutě si brankář Spartaku připisuje svůj první zákrok. Střelu Kacajeva vyrazil na rohový kop.

90+3
    Ananidzeho technický pokus byl velmi nepřesný a končí ve druhém patře tribuny.

90+2
    Domácí brankář Djupin teď překvapil snad všechny diváky. Neměl komu rozehrát, tak si položil míč na trávník a sám s ním na noze vyběhl takřka k polovině hřiště. Až poté nahrál svému spoluhráči a běžel zpátky mezi tyče.

90+1
    Hosté kombinují na své útočné polovině a Anži vůbec nepouští k balonu.

90
    Rozhodčí nastaví utkání o čtyři minuty.

87
    Hosté drží míč na svých kopačkách a utkání se dohrává.
    84. Zé LUÍS - 0:3

84
    Spartak právě vstřelil branku!
    Teď už je definitivně rozhodnuto. Střídající záložník Ananidze z brejku krásnou uličkou vyslal ZÉ LUÍSE, který udělal v běhu kličku Djupinovi a poslal míč do prázdné brány. Kapverdský kanonýr dává svůj druhý gól v utkání a Spartak už vede rozdílem třídy.

83
    Pěkná akce Machačkaly nic nepřinesla. Achjadovu narážečku s Kacajevem přečetli obránci Spartaku.

82
    Hosté šli do přečíslení pět na tři, které svým otálením hodně zbrzdili. K míči se na levé straně dostal Hanni a poslal do vápna centr, ale domácí už byli zformovaní a míč odvrátili.

81
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Vladislav Kulik, přichází Dostonbek Chamdamov.

79
    ...Spartak rozehrál standardní situaci na krátko a prokombinoval se postupně až úplně dozadu k brankáři Maximenkovi. Hosté nemají kam spěchat.