Trnava – Senica 4:1 (kon.) | Sereď – Ružomberok 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 3:1 (kon.)
Dunajská Streda – Podbrezová 3:2 (kon.) | Žilina – Michalovce 2:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:1 (kon.)
MŠK Žilina
2:2 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 20.10.2018, 17:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 12. kolo

90+1
    Michalovce dali gól!

Hostia dokázali v záverečných minútach vyrovnať. V prvej nad stavenej minúte MARTIN REGÁLI stečoval tesne pred Holecom strelu a domáci brankár tak bol bez šance.

87
    Žltú kartu dostáva Benson Anang (MŠK Žilina).

86
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Miroslav Káčer, prichádza Viktor Pečovský.

83
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Jozef-Šimon Turik, prichádza Dawid Kurminowski.

Ospravedlňujeme sa za technické problémy.

79
    Žltú kartu dostáva Enis Fazlagić (MŠK Žilina).

77
    Nasledoval však ďalší rohový kop Škvarku, po ktorom sa Šušnjar dostal k hlavičke na malom vápne, no Kira predviedol výborný zákrok.

72
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Ivan Santiago Diaz, prichádza Michal Tomič.

71
    Boženík sa ocitol vo veľkom uhle a namiesto spätnej prihrávky sa rozhodol pre zakončenie, ktoré však Kira poľahky zlikvidoval.

70
    Žltú kartu dostáva Aleksandar Šušnjar (MŠK Žilina).

68
    Žltú kartu dostáva Danylo Beskorovajny (MFK Zemplín Michalovce).

67

Hostia dokázali znížiť. Veľká chyba domácich obrancov, po ktorej sa JOZEF-ŠIMON TURIK ocitol úplne osamotený pred Holecom, ktorému strelou k žrdi nedal šancu.

66
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Peter Kolesár, prichádza Cheick Alan Diarra.

64
    Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Jaroslav Mihalík, prichádza Jakub Holúbek.

52
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Blažej Vaščák, prichádza Martin Regáli.

47
    Žilina dala gól!

Domáci pridávajú druhý gól. Výborný vstup domácich do druhého polčasu, keď Škvarka posunul loptu na MIROSLAVA KÁČERA, ktorý krásnou strelou spoza šestnástky prekonáva Kiru.

37
    Žltú kartu dostáva Filip Kaša (MŠK Žilina).

32

Domáci otvárajú skóre toho duelu. Mihalík krásnou prihrávkou našiel na úrovni pokutového kopu úplne voľného RÓBERTA BOŽENÍKA, ktorý strelou do protipohybu prekonal bezmocného Kiru.

26
    Na opačnej strane však pohrozili aj hostia, keď sa Vaščák dostal k hlavičke, no jeho pokus míňa domáce bránu.

25
    Káčer našiel peknou prihrávkou na malom vápne Boženíka, ktorý strelou z prvej triafa žrď, no gól by aj tak neplatil kvôli ofsajdu.

17
    Anang v ďalšej akcii domácich a tentokrát poslal perfektný pas na nabiehajúceho Mihalíka, ktorý však v ťažkej pozícii trafil iba vybiehajúceho Kira.

12
    Prvá veľká šanca tohto zápasu, keď Mihalík posielal prízemný center na malé vápno, kde stál Boženík, no ešte pred ním dokázali zasiahnuť obrancovia hostí.

Pavel Pytliak

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 32. Boženík (Mihalík), 47. Káčer (Škvarka) – 67. Turik (Diarra), 90+1. Regáli

Karty:   37. Kaša (ZIL), 70. Šušnjar (ZIL), 79. Fazlagić (ZIL), 87. Anang (ZIL) – 68. Beskorovajny (MIC)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:10.
    MŠK Žilina: Holec – Anang, Kaša, Šušnjar, Sluka – Káčer (86. Pečovský), Fazlagić, Škvarka (C) – Mihalík (64. Holúbek), Boženík, Diaz (72. Tomič).
    Náhradníci: Volešák – Králik, Kopas, Balaj, Pečovský, Holúbek, Tomič.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Grič, Carrillo, Beskorovajny – Rota, Turik (83. Kurminowski), Kolesár (66. Diarra), Kolesár – Vaščák (52. Regáli), Žofčák (C) – Sulley.
    Náhradníci: Dráb – Nawotka, Regáli, Danko, Diarra, Iloski, Kurminowski.

Rozhodca: Smolák – Štrbo, Poláček