Hartberg – Rapid Viedeň 3:0 (kon.) | Linz – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Salzburg – Wacker 1:1 (kon.)
FC Salzburg
1:1 (0:0)
FC Wacker Innsbruck
cz Sobota 20.10.2018, 17:00 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakúska Bundesliga • 11. kolo

Hlavní rozhodčí Lechner právě ukončil dnešní zápas, který končí remízou 1:1. Obě dvě branky padly v druhém poločase v rozmezí dvou minut. Nejprve skóroval Salzburg, a to Zlatko Junuzović a za hosty srovnal Chiekhou Dieng. Téměř celých 90 minut zápasu měli navrch domácí, kteří si ale nevytvořili tolik šancí, aby skórovali víckrát než pouze jednou. Ode mě je to vše a přeji příjemný zbytek soboty. (19:02:46)

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Hidajet Hankič (FC Wacker Innsbruck).

90+5
    V posledních vteřinách zápasu ještě uvidíme rohový kop v podání Salzburgu.

90+2
    Oba celky se nikam neženou a v poklidu dohrávají zápas.

90
    Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastavuje 5 minut.

89
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Zlatko Dedić, přichází Stefan Rakowitz.

88
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Roman Kerschbaum, přichází Dominik Baumgartner.

87
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Amadou Haidara.

82
    Salzburg nijak zvlášť po obdrženém gólu neohrozil bránu soupeře.

82
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Martin Harrer, přichází Christoph Freitag.

80
    Hostující obrana se tentokráte vyznamenala proti střele Dabbura.

78
    Zápas dostal zcela jiný náboj a oba týmy jsou při chuti.

76
    Žlutou kartu dostává Cheikhou Dieng (FC Wacker Innsbruck).

75
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Hannes Wolf.

73
    Wacker právě vstřelil branku!
    Innsbruck bleskurychle srovnává! CHEIKHOU DIENG dostal výborný pas a střelou po zemi srovnává na 1:1.

71
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Salzburg se zaslouženě dostává do vedení! Po jednom z centrů se míč odrazil ke ZLATKU JUNUZOVIČOVI, který střelou, která se mu úplně nevydařila, otevírá skóre dnešního utkání.

66
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Fredrik Gulbrandsen, přichází Patson Daka.