Trnava – Senica 4:1 (kon.) | Sereď – Ružomberok 3:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlaté Moravce 3:1 (kon.)
Dunajská Streda – Podbrezová 3:2 (kon.) | Žilina – Michalovce 2:2 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:1 (kon.)
MŠK Žilina
2:2 (1:0)
MFK Zemplín Michalovce
Sobota 20.10.2018, 17:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 12. kolo

90+1
    Michalovce dali gól!

Hostia dokázali v záverečných minútach vyrovnať. V prvej nad stavenej minúte MARTIN REGÁLI stečoval tesne pred Holecom strelu a domáci brankár tak bol bez šance.

67

Hostia dokázali znížiť. Veľká chyba domácich obrancov, po ktorej sa JOZEF-ŠIMON TURIK ocitol úplne osamotený pred Holecom, ktorému strelou k žrdi nedal šancu.

47
    Žilina dala gól!

Domáci pridávajú druhý gól. Výborný vstup domácich do druhého polčasu, keď Škvarka posunul loptu na MIROSLAVA KÁČERA, ktorý krásnou strelou spoza šestnástky prekonáva Kiru.

32

Domáci otvárajú skóre toho duelu. Mihalík krásnou prihrávkou našiel na úrovni pokutového kopu úplne voľného RÓBERTA BOŽENÍKA, ktorý strelou do protipohybu prekonal bezmocného Kiru.

Pavel Pytliak

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 32. Boženík (Mihalík), 47. Káčer (Škvarka) – 67. Turik (Diarra), 90+1. Regáli

Karty:   37. Kaša (ZIL), 70. Šušnjar (ZIL), 79. Fazlagić (ZIL), 87. Anang (ZIL) – 68. Beskorovajny (MIC)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:10.
    MŠK Žilina: Holec – Anang, Kaša, Šušnjar, Sluka – Káčer (86. Pečovský), Fazlagić, Škvarka (C) – Mihalík (64. Holúbek), Boženík, Diaz (72. Tomič).
    Náhradníci: Volešák – Králik, Kopas, Balaj, Pečovský, Holúbek, Tomič.

MFK Zemplín Michalovce: Kira – Grič, Carrillo, Beskorovajny – Rota, Turik (83. Kurminowski), Kolesár (66. Diarra), Kolesár – Vaščák (52. Regáli), Žofčák (C) – Sulley.
    Náhradníci: Dráb – Nawotka, Regáli, Danko, Diarra, Iloski, Kurminowski.

Rozhodca: Smolák – Štrbo, Poláček