Dukla Praha – Plzeň 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 2:1 (kon.) | Slavia – Liberec 1:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:1 (1:0)
FK Teplice
cz Nedeľa 26.08.2018, 10:30 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • Juniorská liga – Čechy (CZ) • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu z utkání 6. kola Juniorské ligy mezi Mladou Boleslaví a Teplicemi. Zápas začíná v 10:30 a u jeho sledování Vám přeji hezkou zábavu.

Boleslavští zatím kráčejí soutěží bez jediné prohry a po pěti kolech drží 2. místo se ziskem 11 bodů. Za vedoucími Teplicemi ovšem zaostávají pouze vinou horšího skóre.
    Navíc se mohou pyšnit nejlepším útokem soutěže, byť se o tento primát dělí s pražskou Duklou. Oba týmy totiž nastřílely shodně 13 branek.
    Před vlastními fanoušky jsou však stále stoprocentní. Ze tří zápasů vydolovali 9 bodů a právem tak vládnou tabulce domácích celků.

FK Teplice

Teplice v letošním ročníku také nepoznaly hořkost porážky a vévodí tabulce s 11 body.
    Zároveň disponují nejlepší obranou ligy. Ta v celkovém součtu inkasovala jen 3 góly, což je velice dobrá vizitka.
    Na hřištích soupeřů se jim také daří poměrně slušně. Po dvou střetnutích mají na svém kontě 4 body a náleží jim 5. příčka v tabulce venkovních klubů.

21.8.2016 Mladá Boleslav – Teplice 3:0

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Komárek, Toml, Komma, Novák David, Dib, Dohnalík, Novák Daniel, Zabilanský (C), Šimon, Kysela
    Náhradníci: Vrána – Krčmář, Mansfeld, Jerkov, Vejr

FK Teplice: Němeček (C) – Moncevičs, Dobíáš, Vobecký, Díaz, Trubač, Vepřovský, Baftijar, Kodad, Švejda, Matkovič
    Náhradníci: Dušek, Ondrášek, Blažek

Rozhodčí: Matějček – Kubr, Myška.

Hráči obou celků právě přicházejí na hrací plochu a za malou chvíli začínáme.

1

1
    Úvodní výkop měli domácí a po krátké chvíli zahrávali standardní situaci na útočné polovině. Ke své smůle však z ní nic kloudného nevymysleli a hrát mohou pro změnu hosté.

2
    Jenže ani Teplice si v prvním pokusu o útok nepočínaly úspěšně, a tak se hra přelévá opět na druhou stranu.

3
    Hosté se následně ubránili i dalšímu ataku Mladé Boleslavi a vše pro domácí skončilo jen autovým vhazováním.

4
    Boleslav má v úvodních minutách mírně navrch a drží míč déle na svých kopačkách. Zatím se jim však branku vstřelit nepodařilo.

5
    Posléze však mohou zahrozit více, jelikož budou zahrávat nebezpečný volný kop z levé strany.

6
    Proti tomu se však Teplice ubránily, ale budou muset pokračovat v defenzívě, protože následuje první rohový kop domácích.

7
    Boleslav sice roh nezužitkovala, avšak poté pokračovala v útočení, načež přišel první střelecký pokus, který ovšem minul bránu Teplic.

8
    Nyní se směrem vpřed vydali po delší době hosté. Pokračovat však nemohli, neboť jim pomezní sudí odmával ofsajd.

10
    Teplice nyní mohou v poklidu rozehrávat ze své poloviny, jelikož zazněl hvizd hlavního sudího, který určil míč pro hosty.

12
    Mladoboleslavští zatím marně dobývají teplickou obranu. Ta se zvládla ubránit i v tomto případě.

13
    Mladá Boleslav nyní zkusila své štěstí centrem z levé strany, ale ani po něm pro domácí nezapršelo a k zakončení vůbec nedošlo.

14
    Vzápětí se Boleslav osmělila ranou ze střední vzdálenosti. Jenže ani ta nebyla z kategorie přesných a Němeček v bráně Teplic nemusel zasahovat.

15
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nyní už se domácí dočkali a po patnácti minutách hry se ujímají vedení! O úvodní gól zápasu se postaral DAVID NOVÁK.

16
    Teplice se snažily o rychlou odpověď, ale vše skončilo jen ztrátou míče po jejich autovém vhazování.

18
    Teplice se ani teď nedočkaly prvního střeleckého pokusu a domácí brankář Mikulec nemusel předvést nic ze svého umění.

19
    Boleslav posléze svého soupeře odzbrojila na levé kraji obrany, kde také další kontr Teplic skončil.

21
    Mladá Boleslav následně centrovala z pravé strany. Po krátké chvíli přišla střela zpoza šestnáctky, která ale nesměřovala mezi tři tyče teplického zařízení.

23
    Další kombinaci po levé straně zvládli hosté ustrážit a soupeře ke střele nepustili. Mladá Boleslav poté i nadále zůstane u míče.

24
    Hostující celek musí i posléze odolávat tlaku Boleslavi. Ta se opět prezentovala nepřesnou ranou a Němeček tak může odkopávat.

25
    Domácí se následně hodlali probít po pravé straně. Avšak ani tam jim pšenka nekvetla a musí to zkoušet znovu z vlastní poloviny.

27
    Teplickým se nepodařilo ani v tuto chvíli vyslat první střelu, a tak Mikulcovi nezbývalo nic jiného, než si připravit balon k odkopu.

29
    Domácí po kombinaci ve středu pole roztáhli hru doprava, načež se přeci jen dostali ke střele, která však druhým gólem neskončila.

30
    Teplicím pobyt na útočné polovině přinesl jen autové vhazování, po kterém ovšem velice záhy o balon přišly.

31
    Další pokus proniknout za soupeřovu obranu podnikli domácí po levé straně, ale tady byly Teplice pozorné a vše z jejich pohledu dobře dopadlo.

32
    Ze zhruba čtyřiceti metrů zahrávali hosté přímý volný kop a po jeho rozehrávce již poprvé vystřelily. Mikulec ale ani tentokrát zasahovat nemusel, protože rána Teplic byla nepřesná.

33
    Hned vzápětí přišla další rána hostů, ale ani ta nebyla přesná. Následuje další odkop od mladoboleslavské brány.

35
    Teplice nyní krátkou dobu pobyly na útočné polovině, ale poté musí rychle spěchat zpět, aby se bránily protiútoku Boleslavi.

36
    Domácí posléze zahrávali druhé rohový kop. Ohrozit se jim však Němečka nepodařilo a ten může vzápětí odkopávat od brány.

37
    Poté již musel hostující gólman zasahovat, ale druhou ránu na branku již zvládl a míč za svá záda nyní nepustil.

38
    Po pravé straně se domácí prosadit nedokázali a Teplice se na malou chvíli ubránili. To byla ale jen chvilková záležitost, protože poté budou domácí zahrávat standardní situaci.

39
    Po centru se sice Boleslav dostal do šestnáctky, ale pokračovat v ataku nemohla. Pomezní sudí totiž odmával ofsajdové postavení domácích.

40
    Z pravé strany se sice Boleslavi podařilo proniknout do vápna a dokonce se dočkala i střely. Ta však nebyla přesná a druhý gól jsme tak prozatím neviděli.

42
    Teplice si v dalším ojedinělém útoku míče dlouho neužily a domácí si jej tak mohou vyměňovat na své polovině.

44
    Následně se hostující Díaz dopustil faulu na polovině hřiště, za který je potrestán první žlutou kartou zápasu.

45
    Domácí se ještě snažili v závěru poločasu o navýšení náskoku, ale další rána minula teplickou bránu, od které se vzápětí bude odkopávat.

45+1

Je za námi úvodní část zápasu, ve které byli jasně aktivnější domácí fotbalisté. Ti také svou převahu přetavili ve vedoucí gól hned v 15. minutě, o který se postaral David Novák. I poté pokračovala Boleslav v aktivní hře a svého soupeře příliš na svou polovinu nepouštěla. Zaslouženě si tak odnáší do kabin jednobrankový náskok.

Druhý poločas začne přibližně v 11:38.

46

46
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Daniel Novák, přichází Vítek Vejr.

46
    Hned v úvodu poločasu je první kontr domácích druhého ve druhém poločase zastaven odmávaným ofsajdem.

48
    O první střelu druhého poločasu se postarali domácí. Ta však neohrozila Němečka, která tak může v poklidu odkopávat.

50
    Teplice se nyní marně snažily dobývat soupeřovu obranu, která situaci bez větších obtíží zvládla.

51
    Hosté dobře zastavili kombinaci soupeře po pravé straně, ale Boleslav bude pokračovat v útočném snažení autovým vhazováním.

52
    Centr zleva v pohodě zachytila teplická obrana, která však prakticky záhy míč vrátila do područí domácího týmu.

53
    Domácí ovšem v dalším útoku nedokázali trefit zařízení a jejich rána skončila mimo. Následovat bude Němečkův odkop.

54
    Přímý volný kop téměř z polovinu hřiště Teplicím gólovou nebo střeleckou radost nepřinesl. Míč skončil v zámezí a do hry jej odkopem uvede gólman Mikulec.

55
    Dlouhý nákop Boleslavi směrem vpřed sebral hostující defenzíva, která se tak může pokusit vydat do útoku.

56
    Nebezpečný útok Teplic po levé straně neskončil ani centrem. Hosté se totiž provinili faulem a stahují se tak zpět do obrany.

57
    Ani po centru zleva se Boleslav nedokázala dostat do zakončení. Teplice navíc budou moci ze své poloviny vhazovat.

59
    Boleslav zažehnala případné nebezpečí a na levé straně se ubránila ataku teplických fotbalistů.

61
    Teplice znovu neuspěly po své pravé straně, ale Boleslav jim záhy míč vrátila, a tak mohou hosté pokračovat v útočení.

63
    Teplice právě vstřelily branku!
    Hosté po hodině hry srovnávají skóre duelu! Se svou první střely na bránu uspěly a začínáme tak opět od začátku. Zasloužil se o to svou trefou JAKUB MATKOVIČ.

64
    Boleslav se ovšem ihned tlačí do útoku a jejich snažení prozatím vyústilo jen v rohový kop.

65
    Domácí ale po něm vytěžili jen další ránu mimo bránu a skóre tak zůstává stále nerozhodné.

66
    Teplice poté podnikli další útok na polovinu soupeře, ale nyní jejich pokus zastavil praporek sudího, který signalizoval ofsajd.

68
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Jakub Matkovič, přichází Patrik Ondrášek.

69
    Hra je v poslední minutách poměrně vyrovnaná a ani jeden z týmů se nedostává ke střeleckým pokusům.

70
    Nyní se to pokusili změnit hosté, ale byli zastaveni ofsajdovým postavení jednoho ze svých hráčů.

71
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dib, přichází Mansfeld.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dohnalík, přichází Jerkov.

72
    Teplický atak neměl nyní dlouhého trvání a navíc hosté míč ztratili, načež mohou domácí ze své poloviny vhazovat.

73
    Následná protiakce Boleslavi skončila ranou ze střední vzdálenosti, která však nedonutila Němečka nedonutila k zákroku.

75
    Nerozhodný stav však nevydržel ani patnáct minut a Boleslav si bere ztracený náskok zpět! Úspěšný střelec je JAN ZABILANSKÝ.

75
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Dobiáš, přichází Daniel Dušek.

77
    Teplice následně neměly problém se ubránit ataku soupeře po levé straně a mohou se pokusit o další srovnání.

78
    Domácí posléze prověřili Němečka další ranou, ale hostující brankář dokázal v tomto případě odolat.

78
    Poté jsme byli svědky druhé žluté karty zápasu, kterou uviděl Besir Baftijar.

79
    Se žlutými kartami se nám v posledních okamžicích roztrhl pytel. Sudí nyní potrestal Davida Nováka a Marka Vobeckého.

81
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází David Novák, přichází David Krčmář.

81
    Domácí následně rozehrávali rohový kop, který vyústil jen v zakončení mimo teplickou bránu, načež se bude právě od ní odkopávat.

82
    Odkop od brány si vyzkoušel také domácí brankář Mikulec, jenž však svým nákopem odevzdal balon svému soupeři.

83
    Levá strana byla tou, po které domácí vedli další kontr. Teplice však úspěšně svého soka vytlačili do bezpečné vzdálenosti od Němečkovy brány.

84
    Ani Teplicím nepřinesl radost či zakončení centr z pravé strany. Balon má tak v moci opět Mladá Boleslav.

86
    Tepličtí se nemohou zatím dostat do nějaké souvislého tlaku, který by jim přinesl případné ohrožení Mikulce. Místo toho tak útočí domácí.

87
    Kteří také opět prověřili pozornost hostujícího brankáře, jenž však tentokrát odolal ráně soupeře.

88
    Teplice teď ztratili balon na levé straně, odkud jej uvedou do hry domácí autovým vhazováním.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec řádné hrací doby.

90
    V poslední minutě budou rozehrávat Teplice přímý volný kop z pravé strany a je to možná jejich jedna z posledních šancí na srovnání.

90+1
    Vítek Vejr byl navíc potrestán žlutou kartou.

90+1
    Teplický atak ovšem skončil ranou mimo Mikulcovu bránu a vypadá to, že to bylo to poslední, co se v dnešním utkání stalo.

90+2

Je konec a šlágr Juniorské ligy prvního s druhým skončil lépe pro domácí. Ti svou aktivitu v první poločase přetavili ve vedoucí branku, o kterou se postaral v 15. minutě David Novák. Teplice toho v prvním poločase směrem dopředu moc nepředvedly Mikulec tak byl prakticky bez práce.
    Ve druhé části hosté trochu vyrovnali hru a v 63. minutě se dočkali srovnání. Nerozhodný stav ovšem nevydržel příliš dlouho a 75. minutě přinesla opět vedení Mladé Boleslavi. Ta náskok 2:1 udržela až do konce a díky této výhře se přes Teplice přehoupla do čela Juniorské ligy.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších online přenosů na počtenou. (12:29:17)