Willem II – Heracles 5:0 (kon.) | Heerenveen – Feyenoord 3:5 (kon.) | Utrecht – Venlo 1:1 (kon.)
Alkmaar – Arnhem 0:0 (kon.)
Willem II Tilburg
5:0 (3:0)
Heracles Almelo
cz Nedeľa 26.08.2018, 12:15 • Konig Willem II Stadion • Holandská Eredivisie • 3. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (14:10:21)

Hosté se snažili, ale postupně jak dostávali branky, tak se jejich hra stávala křečovitou a nedokázali se jednoduše dostat směrem k brance. Nakonec si nevytvořili žádnou velkou šanci během celého zápasu a proto se ani jednou neprosadili v dnešním zápase.

Druhý poločas již nepřinesl takové brankové představení jako v tom prvním. Nicméně domácí se dokázali ještě dvakrát prosadit. Ústředními postavami byli Francisco Sol, který dal v dnešním zápase hattrick a Donis Avdijaj, který vstřelil dvě branky!

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:13.

90+4

90+3
    Zápas se již dohrává, domácí měli střelu na branku, ale ta nebyla nikterak nebezpečná, nicméně mrzet je to vůbec nemusí.

90+1
    Tak nakonec přidává ještě čtyři minuty!

90
    Poslední minuta základní hrací doby a rozhodčí pravděpodobně mnoho nenastaví, neboť o osudu utkání je již rozhodnuto.

88
    Heracles v pokutovém území a už to vypadalo, že by mohli ohrozit branku, nakonec to jeden z hráčů hostí nevydržel a fauluje.

87
    Avšak rázem je vše jinak, hosté se dopouští útočného faulu a přenechávají míč opět soupeři.

86
    Faul a hosté se mohou usadit na polovině soupeře a snažit se o střelu.

85
    Willem nyní drží míč na polovině hřiště a jejich soupeř jako by jen čekal s čím přijdou směrem dopředu.

84
    Nyní dva centry směrem na branku, se kterými si však obrana hostů poradila.

83
    Zatím to však nevypadá, že by se hosté měli nějak prosadit směrem dopředu. Willem jich hodně často zaměstnává na jejich vlastní polovině.

81
    Zhruba deset minut mají nyní hosté k tomu, aby vstřelili alespoň čestnou branku v tomto zápase.

80
    Hosté si tak nebezpečně přihrávali až musel jejich brankář opět rozehrávat pod tlakem.

78
    Zakončení domácích, ale tentokrát mimo a Janis Blaswich bude odkopávat od své branky.

76
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Adrián Dalmau, přichází Vincent Vermeij.

76
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Atakan Akkaynak, přichází Dries Saddiki.
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Aras Özbiliz, přichází Jordy Croux.