Admira Wacker Mödling – Mattersburg 0:0 (kon.) | Hartberg – Linz 0:1 (kon.) | Rapid Viedeň – Wacker 2:1 (kon.)
Admira Wacker Mödling
0:0 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
cz Nedeľa 26.08.2018, 17:00 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakúska Bundesliga • 5. kolo

Já vám děkuji za pozornost u dnešního přenosu a přeji hezký zbytek neděle.Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (18:56:37)

Fauly: 12:14.

Na branku jsme v duelu mezi týmy FC Flyeralarm Admira a SV BauWelt Koch Mattersburg čekali marně celých 94 minut. A upřímně je potřeba říct, že dnes ani nebylo z čeho by branka padla. První poločas patřil herně hostům, druhý poločas tahali za delší konec naopak domácí. Výsledek 0:0 je tak poměrně spravedlivý.

90+4

90+4
    Nakonec to mohli být hosté, kdo si mohl odvést tři body. Přetažený centr dostala krásně na volej Varga, ale jeho pokus bez přípravy skončil vysoko nad brankou.

90+3
    Jakoliš to udělal výborně u lajny a za vápnem našel Totha, který ještě obloučkem hledal spoluhráče, avšak na to už si dala obrana hostů pozor a zastavila tento pokus.

90+2
    Erhardt musel faulovat u pravé postranní lajny Vorsagera.

90
    Hlavní sudí bude nastavovat utkání o 4 minuty.

89
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Pyry Soiri, přichází Patrick Schmidt.

88
    A centr Totha nadělal potíže obraně Mattersburgu. K hlavičce se dostal Thoelek a vrátil míč do ideální pozice Vorsagerovi, kterému volej nevyšel podle představ a skončil vedle pravé tyče.

87
    Faulovaný byl těsně za polovinou Hjulamand a domácí zkusí dlouhý centr před branku Kustera.

86
    Jakoliš centroval z levé strany pouze do rukavic Kustera, jenž se položil s míčem na trávník a nějak extra nepospíchá s rozehrávkou.

85
    Teď domácí zachránil skvělým obranným zákrokem Bauer, jinak by šli hosté do přečíslení.

84
    Domácí to zkusili z pravé strany dlouhým centrem na zadní tyč, kde číhal Scherzer a vracel míč před branku, tam však úřadoval Mahrer a míč odvrátil do autu.

82
    Střídání v týmu SV BauWelt Koch Mattersburg: ze hřiště odchází Michael Perlak, přichází Barnabás Varga.

81
    Toth rozehrál volný přímý kop pouze na hlavu Maliče a ten jako sprváný kapitán odvrátil mimo šestnáctku.

79
    Už se nám to krátí a stále čekáme na úvodní zářez dnešního zápasu. Nyní musel faulovat Malič unikajícího Starkla, který ještě zůstává chvíli na hrací ploše v nefotbalové pozici.

77
    Rohový kop končí útočným faulem. Na zemi zůstává otřesen Jano po souboji s Thoelkem.