Orenburg – FK Krasnodar 1:1 (kon.) | Ufa – Zenit 0:2 (kon.) | Lok. Moskva – Machačkala 2:1 (kon.)
FK Orenburg
1:1 (1:0)
FK Krasnodar
cz Nedeľa 26.08.2018, 13:00 • Stadion Gazovik, Rostoši, kapacita 4.800 diváků • Ruská Premier Liga • 5. kolo

Domácí celek vstoupil do zápasu aktivně, ve dvaadvacáté minutě Denis Popovič centroval před branku, gólman míč neudržel, atak mohl zakončoval Andrej Kozlov. Ten se neúmyslně střetl s brankářem, který byl zraněn. Hostující kouč musel nedobrovolně střídat, Stanislav Kricjuk odstoupil ze hry. Ve druhém poločase hrál jednoznačně lépe hostující celek, který se snažil vyrovnat. To se mu podařilo v 88. minutě, kdy se prosadil z předbrankového prostoru Magomed Sulejmanov. Utkání končí remízou. (14:56:27)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 8:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:11.

90+3

90+3
    Jevgenij Frolov vykopává od své branky a nikam se nežene. Zdá se, že tento duel skončí remízou.

90+2
    Cristian Ramírez se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí mimo branku. Vykopávat bude Jevgenij Frolov.

90+1
    Celkem tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Magomed SULEJMANOV - 1:1

88
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkali a je vyrovnáno. Prosazuje se MAGOMED SULEJMANOV. Aljaxandr Martynovič centroval před branku, míč posunul Viktor Claesson do prostoru, kde byl zakončující Magomed Sulejmanov. Jeho rána zapadla přesně do branky. Asistence: Viktor Claesson.

86
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Sergej Brejev, přichází Grigorij Čirkin.

85
    Cristian Ramírez to zkoušel individuálně, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal. Dobře zapracovala obrana.

83
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Denis Popovič, přichází Andrea Čukanov.

82
    Krasnodar sice kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se propracovat do výraznějších střeleckých pozic.

80
    Denis Popovič si nabíhal do volného prostoru, ale dostal se do postavení mimo hru, což neuniklo pozornosti pomezního sudího.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté stále vedou o jednu branku. Gól padl v polovině prvního poločasu.

79
    Domácí celek vybojoval rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana Krasnodaru si dokázala poradit.

78
    Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý fotbal.

76
    Charles Kaboré z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat ležícího brankáře Orenburgu. Jevgenij Frolov své spoluhráče podržel.

74
    Hosté se nyní vrací k aktivní hře, domácí hráči se musí bránit aktivně hře soupeře. Zatím se nemohou hráči Krasnodaru propracovat do gólové šance.