Novosibirsk – Vladivostok 2:4 (kon.) | Omsk – Red Star Kunlun 3:0 (kon.) | Jekaterinburg – HC Slovan sk 6:3 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk – Barys 2:5 (kon.) | Čeljabinsk – Viťaz 2:1 (kon.) | Togliatti – Helsinki 0:4 (kon.)
Avtomobilist Jekaterinburg
6:3 (2:1, 0:0, 4:2)
HC Slovan Bratislava
Štvrtok 12.10.2017, 16:00 • Kultúrno-zábavný komplex Uralec, Jekaterinburg • KHL

55:00
    Simakov dostal dve minúty za držanie, Slovan má opäť možnosť na korigovanie výsledku.

52:34
    Smoleňák si vypýtal faul a hlavný poslal na trestnú Timašova, dve minúty za hákovanie.

49:05
    Belasí nevedia čo s disciplínou, nevedia čo so sebou, zbytočný faul Genowaya v strednom pásme, dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, presilovka pre Avtomobilist.

44:04
    Meszároš inkasuje dve minúty za vrazenie na mantinel, Slovan pôjde do trojky.

43:43
    Genoway za nedovolené bránenie oslabuje tím od Dunaja, Avtomobilist tak bude hrať ďalšiu svoju dnešnú presilovku.

41:27
    Česalin si to namieril medzi dvoch hráčov belasých, Meszároš inkasuje dve minúty za hákovanie a Slovan pôjde do štvorky.

38:24
    Kuľaš dostal dve minúty za hákovanie, Slovan si zahrá pred záverom druhej tretiny presilovku.

35:21
    Za podrazenie vyfasoval dve minúty Beck, hrať budeme štyria proti štyrom.

34:35
    Meszároš inkasuje dve minúty za seknutie, keď zatiahol za ručnú brzdu pri nájazde na Mazanca v podaní Garejeva, presilovka pre Avtomobilist.

31:34
    Za seknutie dostal dve minúty Triamkin, Slovan si zahrá presilovú hru.

25:21
    Després dostal dve minúty za podrazenie, Avtomobilist dostal výhodu v podobe presilovej hry.

19:47
    Boychuk korčuľuje na trestnú, dve minúty za podrazenie a opäť presilovka pre Avtomobilist.

17:51
    Za hákovanie dostal dve minúty Hrnka, presilovku si v závere prvej tretiny zahrá Avtomobilist.

10:51
    Vasilievskij tvrdo atakoval Sádeckého pri mantineli a vyfasoval za útok na hlavu a krk trest päť minút + do konca zápasu. Trest odsedí Obidin, Alexej už odkorčuľoval do šatne.

06:30
    Hákovanie v podaní Bačíka a domáci tím si zahrá ako prvý v dnešnom dueli presilovú hru.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 2. Pestunov (Beck, Kulaš), 19. Timašov (Kulaš, Krikunov), 43. Milovzorov (Trjamkin, Paré), 46. A. Garejev (Torčeňuk, Michnov), 52. Česalin (Pestunov), 59. A. Garejev – 13. Smoleňák (Boychuk, Co. Genoway), 49. Švarný (T. Voráček, J. Mikúš), 57. Co. Genoway

Avtomobilist Jekaterinburg: Kovář (Sochatskij) – Timašov, Kuľaš, Vasilievskij, Triamkin, Jegoršev, Čajkovský, Sevosťanov – King, Chripunov, Simakov– Krikunov, Paré, Milovzorov – Garejev, Torčeňuk, Michnov (C) – Česalin, Pestunov, Beck – Obidin
    HC Slovan Bratislava: Mazanec (Štepánek) – Després, Ebert, Barker, Meszároš (C), Švarný (A), Voráček, Bačík – Kašpar (A), Viedenský, Řepík – Smoleňák, J. Mikúš, Buchtele – Boychuk, Hrnka, Co. Genoway – Šťastný, Sádecký, Skalický

Rozhodca: Hofman, Oskirko – Biťukov, Semečkov

Diváci: 4.000