Trenčín – Orange 20 4:0 (kon.)
koniec
Dukla Trenčín
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HK Orange 20
Štvrtok 12.10.2017, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipsport Liga (SR) • 11. kolo
Predzápasové kurzy: 1.15 9.0 9.41
   
  Trenčania si pomerne hladko poradili s dvadsiatkou, boli na ľade od začiatku jasne lepším tímom, z mnohých šancí využili štyri a už piatykrát si udržali v sezóne čisté konto. Naďalej sú tak na čele ligovej tabuľky, v piatok ich doma čaká šláger proti dobre hrajúcemu Popradu. (20:08:48)
   
  Koniec zápasu.
   
  59:00
  Hudec dvakrát v krátkom slede prudko strieľal na bránu, brankár dvadsiatky mal ale dobrý výhľad a puky pokryl.
   
  57:22
  Bezúch vypracoval šancu pre mladého Okuliara, ktorý však spomedzi kruhov nepálil z prvej a prišiel o šancu na svoj prvý ligový gól, lebo po následnom spracovaní už bol Durný pripravený. Okuliar nastupuje v tretej tretine namiesto Branka Radivojeviča, ktorý si doprial oddych.
   
  56:21
  Gašparovič prihral na ľavé krídlo Mikulovi, ten nedokázal z ľavého kruhu pripraveného Durného prekvapiť.
   
  55:48
  Dlouhý vyhral buly v útočnom pásme, Gašparovič následne prudko vystrelil z ľavého kruhu, puk zamieril nad bránu.
   
  54:10
  Sojčík sa šikovne vyhol obrancovi, potom vystrelil švihom, puk letel mimo brány.
   
  53:33
  Domáci v plnom počte.
   
  52:27
  Mladíci sa v presilovke snažili udržať v pásme súpera, ale chýbala im presnosť na hokejkách.
   
  51:33
  Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Ölvecký – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).
   
  51:25
  Starostovu delovku od modrej zblokoval Čacho, ale s bolestivou grimasou odkorčuľoval na striedačku, následne opäť ukázal výbornú prácu s pukom Ölvecký, po jeho prihrávke zakončoval medzi kruhmi Dlouhý, ale neprekonal brankára.
   
  49:27
  Vylúčenie v tíme HK Orange 20 (Durný – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka).
   
  49:27
  Ölvecký s obrovským prehľadom povodil brániacich hráčov a potom predložil Bezúchovi na ľavý kruh, ten však nestrieľal z prvej a následný pokus mu Durný zlikvidoval, pričom aj úmyselne posunul bránu a bude vylúčený.
   
  47:18
  Dlhšie sa hralo hore-dolu a bez šancí, po jednej z domácich akcií sa puk odrazil medzi kruhy k Fruhaufovi, ten ale mieril privysoko.
   
  44:30
  Dukla stále hrá vzadu pozorne a nepúšťa mladíkov do šancí, zápas sa navyše hrá vzácne čisto, napriek viacerým súbojom a hitom pri mantineli, sa vylučovalo zatiaľ len raz za šesť hráčov na ľade.
   
  42:48
  Už raz sa menil strelec druhého gólu, z Bezúcha na Ölveckého, tentoraz opačne späť na Bezúcha.
   
  40:27
  Trenčín dal gól!
  Dukla začala tretiu časť zostra. Prvú strelu Starostu síce ešte dokázal brankár Durný pokryť, k odrazenému puku sa ale dostal JURAJ BEZÚCH a prudko upratal puk do odkrytej brány.
  Asistencie: Tomáš Starosta, Branko Radivojevič
   
  40:01
  Začala sa tretia tretina.
   
  Po dvoch tretinách majú domáci trojgólový náskok, ktorý je výsledkom ich prevahy, na strely je to po 40 minútach 24:9. Body pre dvadiatku budú dnes zrejme príliš ďaleko, v tretej tretine by musel tím trénera Bokroša urobiť zázrak.

  Marián Vychovalý

  Góly a asistencie: 2. Dlouhý (Mikula), 13. Bezúch (Starosta, Radivojevič), 27. Ölvecký (Starosta, Bezúch), 41. Bezúch (Starosta, Radivojevič)


  Dukla Trenčín: Hiadlovský – Starosta, Romančík, Cebák, Frühauf, Holenda, Bohunický, Themár – Bezúch, Ölvecký, Radivojevič – T.Varga, Bulík, Sojčík – Gašparovič, R.Dlouhý, O.Mikula – D.Hudec, J.Pardavý ml., J.Švec – O.Okuliar
  HK Orange 20: Durný – Fereta, Hedera, Dlapka, Švarc, Zeleňák, Matejovič, Krempaský, Hílek – Václav, Kundrík, Jaško – Vašaš, V.Čacho ml., Vybíral – Bjalončík, Tamáši, E.Smolka – Marcinek, Šmida, Musliu

  Rozhodca: J.Konc, Baluška – Junek, Výleta