USA – Jamajka 2:1 (kon.)
USA
2:1 (1:0)
Jamajka
cz Štvrtok 27.07.2017, 03:45 • Levis Stadium, Sanda Clara • CONCACAF Gold Cup • Finále
    88. Jordan MORRIS - 2:1

88
    Američané právě vstřelili branku!
    Dvě minuty před koncem zápasu jsou fotbalisté USA do vedení. Gyasi Zardes centroval před branku. Míč jemně tečoval Clint Dempsey a JORDAN MORRIS tvrdou ránou prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Američtí fotbalisté se dostávají do vedení a na tento gól už Jamajka dokáže jen těžko reagovat. Asistence: Clint Dempsey.
    50. Je-Vaughn WATSON - 1:1

50
    Jamajka právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno, fanoušci Jamajky jsou v extázi. Kemar Lawrence centroval od rohového praporku. Jeho centr na vzdálenější tyč mířil přesně do prostoru, kde byl JE-VAUGHN WATSON. Ten neměl problém se zakončením. Asistence: Kemar Lawrence.
    45. Jozy ALTIDORE - 1:0

45
    Američtí fanoušci jsou v extázi. V poslední minutě prvního poločasu rozehrával JOZY ALTIDORE volný kop. Jeho parádní rána mířila pod horní tyčku. Míč se odrazil od břevna a gólman Dwayne Miller se snažil jak mohl, ale na míč nedosáhl. Obrovská rána pro Jamajku.