Mladá Boleslav – Skenderbeu 2:1 (kon.) | Ol. Doneck – Solún 1:1 (kon.) | Riteriai – Škendija 2:1 (kon.)
Tel Aviv – Panionios 1:0 (kon.) | FK Sūduva – Sion 3:0 (kon.) | Štokholm – Braga 1:1 (kon.)
Larnaca – Minsk 2:0 (kon.) | Utrecht – Lech Poznań 0:0 (kon.) | Östersunds FK – Fola 1:0 (kon.)
Sturm Graz – Fenerbahce 1:2 (kon.) | FK Krasnodar – Lyngby 2:1 (kon.) | Eindhoven – Osijek 0:1 (kon.)
Bnei Yehuda – Zenit 0:2 (kon.) | Plovdiv – Marítimo 0:0 (kon.) | Giurgiu – FK Oleksandrija 0:0 (kon.)
Dinamo Bukurešť – Bilbao 1:1 (kon.) | Brøndby – Hajduk Split 0:0 (kon.) | Universitatea Craiova – AC Miláno 0:1 (kon.)
Arka – Midtjylland 3:2 (kon.) | CZ Belehrad – Sparta Praha 2:0 (kon.) | Gent – Rheindorf Altach 1:1 (kon.)
Bordeaux – Fehérvár 2:1 (kon.) | Panathinaikos – Gabala 1:0 (kon.) | Marseille – Oostende 4:2 (kon.)
Aberdeen – Limassol 2:1 (kon.) | D. Záhreb – Odd 2:1 (kon.) | Freiburg – Domžale 1:0 (kon.)
Everton – Ružomberok sk 1:0 (kon.) | Austria – AEL Limassol 0:0 (kon.)
SC Freiburg
1:0 (1:0)
NK Domžale
cz Štvrtok 27.07.2017, 21:05 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

SC Freiburg v prvním utkání 3. předkola Evropské ligy udolal NK Domžale rozdílem jedné branky, kterou ve 20. minutě vstřelil Nils Petersen. Hráči Domžale především v prvním poločase předvedli sympatický výkon a myslím si, že ani přes porážku se nemají za co stydět. Odveta na slovinské půdě může být ještě zajímavá. (22:59:09)

90+3

90+3
    A poslední tečku za utkáním napsala nepřesná střela Petersena (Freiburg).

90+2
    Za šlapák na Stenzela obdržel žlutou kartu Repas (NK Domžale).

90
    Nastavená doba hry činí tři minuty.

89
    Vystřídal také tým NK Domžale: dohrál Firer a v závěrečných minutách se po trávníku proběhne Žužek.

87
    Střídání v týmu SC Freiburg: Frantz přenechal své místo Drägerovi.
    86. Franjič (Domžale) o chlup minul levou tyč

86
    Hostující hráči byli blízko vyrovnání! Franjič vypustil zpoza šestnáctky povedenou ránu, která proskotačila kousek vedle levé tyče. Autor neúspěšné střely se pak jen podrbal za ušima, neproměněné šance lituje.

84
    Po uvedení míče do hry Haberer poslal k zemi Blažiče a to znamená, že hosté opět rozehrají z klidu.

83
    Domžale podniklo útočnou akci po pravém křídle a jejím výsledkem je autové vhazování.

81
    Další roh Freiburgu. Günter z něj oslovil Petersena, který nedokázel vtěsnat balon do brány.

80
    Za následné protesty byl karetně potrestán Balkovec (NK Domžale).

79
    Hosté se během chvilky ubránili dvěma rohům. Při tom druhém však defenziva Domžale ještě nebyla připravena a Milič měl co dělat, aby se stihl vrátit mezi tyče.

78
    Hráči Freiburgu se stále pohybují na slovinském území a snaží se vymyslet nějakou kulišárnu.

76
    V době, kdy do konce střetnutí zbývá patnáct minut, kombinují domácí na útočné polovině.

74
    Střídání v týmu NK Domžale: svůj pobyt na hrací ploše ukončil Ibričič a místo něj si zahraje Hodžič.

73
    Ke střele ze střední distance se odhodlal Haberer (Freiburg), jenže neměl dostatečně přesně seřízena mířidla.