Barcelona – Manchester United 1:0 (kon.) | Paríž – Juventus 2:3 (kon.) | Manchester City – Real Madrid 4:1 (kon.)
Bayern – Inter 0:2 (kon.)
FC Barcelona
1:0 (1:0)
Manchester United
cz Štvrtok 27.07.2017, 01:30 • FedEx Field, Landover, Maryland, USA • International Champions Cup • USA

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:32:35)

Fauly: 15:10.

Rozhodčí končí tento zápas, v němž vítězí Barcelona. V utkání dvou rozdílných poločasů, kdy v tom prvním, v podstatě v "áčkových" sestavách, se hrál parádní fotbal, plný krásných akcí a gólových šancí. V této části zápasu byla Barcelona lepší a měla více šancí a nakonec jen díky skvělému de Geovi nebyl rozdíl vyšší. Ve druhé půli dostali na trávníku prostor v podstatě celé jiné jedenáctky a kvalita hry prudce klesla. Sledovali jsme spíše bojovný fotbal, se spoustou faulů na obou stranách a již bez gólových šancí. V závěru byl lepší Manchester, který se snažil alespoň o vyrovnání, což se mu ale přes veškerou snahu nepodařilo a vítězství tak může slavit španělský velkoklub.

90+4

90+4
    Barcelona však v posledních minutách již pouze brání výsledek a zatím se jí to daří.

90+3
    Jose Mourinho gestem dává svým svěřencům najevo, aby vše směřovali do útoku, Martial ale nyní ztratil míč.

90+1
    Rezervní sudí ukazuje, že se nastaví ještě čtyři minuty, takže United mají ještě čas alespoň na vyrovnání.

90
    Devadesátá minuta právě začala a znovu se nehraje, opět se ošetřuje, tentokrát je to hráč United, konkrétně Andreas Pereira.

88
    Nyní se Lucas Digne (Barcelona) sbírá z trávníku po souboji u postranní čáry, na své polovině.

87
    V končícím druhém poločase je k vidění také množství faulů, pramenící z bojovnosti, která provází druhou půli.

85
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Roberto, přichází Sergi Samper.

84
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Antonio Valencia, přichází Alex Tuanzebe.

84
    A právě Marouane Fellaini (Manchester Utd.) nyní doslova zavařil svému gólmanovi nesmyslnou malou domů, kterou vystihl Paco Alcácer, ale Sergi Romero stihl míč odehrát do bezpečí, v poslední možné vteřině.

83
    Žlutou kartu dostává Marouane Fellaini (Manchester United) za sražení Sergi Roberta k zemi, rozhodčí již vlasatému záložníkovi United zřejmě sečetl všechny jeho ostré zákroky z předchozího průběhu.

82
    Míč získal Andrés Iniesta, který přihrává Munirovi, jež je vzápětí faulován útočícím Matteo Darmianem.

81
    Martial hledá ve vápně Barcelony Lukaku, ale ten se k míči nedostal, přesto akce Manchesteru pokračuje.

80
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby, dočkáme se ještě nějakého gólu?

78
    Na druhé straně registrujeme zablokovanou střelu Andrése Iniesty a vzápětí získává míč Manchester.