Mladá Boleslav – Skenderbeu 2:1 (kon.) | Ol. Doneck – Solún 1:1 (kon.) | Riteriai – Škendija 2:1 (kon.)
Tel Aviv – Panionios 1:0 (kon.) | FK Sūduva – Sion 3:0 (kon.) | Štokholm – Braga 1:1 (kon.)
Larnaca – Minsk 2:0 (kon.) | Utrecht – Lech Poznań 0:0 (kon.) | Östersunds FK – Fola 1:0 (kon.)
Sturm Graz – Fenerbahce 1:2 (kon.) | FK Krasnodar – Lyngby 2:1 (kon.) | Eindhoven – Osijek 0:1 (kon.)
Bnei Yehuda – Zenit 0:2 (kon.) | Plovdiv – Marítimo 0:0 (kon.) | Giurgiu – FK Oleksandrija 0:0 (kon.)
Dinamo Bukurešť – Bilbao 1:1 (kon.) | Brøndby – Hajduk Split 0:0 (kon.) | Universitatea Craiova – AC Miláno 0:1 (kon.)
Arka – Midtjylland 3:2 (kon.) | CZ Belehrad – Sparta Praha 2:0 (kon.) | Gent – Rheindorf Altach 1:1 (kon.)
Bordeaux – Fehérvár 2:1 (kon.) | Panathinaikos – Gabala 1:0 (kon.) | Marseille – Oostende 4:2 (kon.)
Aberdeen – Limassol 2:1 (kon.) | D. Záhreb – Odd 2:1 (kon.) | Freiburg – Domžale 1:0 (kon.)
Everton – Ružomberok sk 1:0 (kon.) | Austria – AEL Limassol 0:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:1 (1:0)
KS Skenderbeu Korce
Štvrtok 27.07.2017, 18:00 • Mestský štadión, Mladá Boleslav. • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Odo mňa je to pre dnešok všetko. Ďakujem Vám za pozornosť a dočítania priatelia. (20:09:57)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 19:6.

Mladá Boleslav nakoniec poráža Skënderbeu 2:1 a do odvety ide v lepšej pozícií ! Sledovali sme zaujímavé stretnutie. V pvnom polčase boli domáci lepším tímom a spálili niekoľko šancí ako napríklad Rada či Mebrahtu. V štyridsiatejdruhej minúte otvoril skóre Jan Chramosta a Boleslav sa tak ujala vedenia. Druhý polčas sa už hral kludnejším tempom a bol to vyrovnaný zápas. Hostia boli ku koncu stále nebezpečnější. Albánský celok vyrovnal zásluhou Liridona Lafitiho , keď tečoval jeho strelu Čmovš. Posledné slovo mala však Boleslav , keď po Magerovej prihrávke prekonal hostujúceho brankára Adam Jánoš.

90
    Blíži sa nám bláznivý záver zápasu.

89
    Striedanie v tíme KS Skenderbeu Korce: z ihriska odchádza Osmani, prichádza Dita.

88
    Neskutočné ! Mladá Boleslav sa dostáva opäť do vedenia. Kombinácia domácich vyústila v prihrávku pre Mageru, ten našiel našiel vo vápne zbiehajúceho ADAMA JÁNOŠA. Ten pretlačil obrancu a petičkou prekonal Shehiho!

88
    Striedanie v tíme FK Mladá Boleslav: z ihriska odchádza Mebrahtu, prichádza Komličenko.
    88. Jánoš (MBL) - 2:1

86
    Skënderbeu práve strelilo gól!
    Tak to je obrovský šok pro domácich. Štyri minuty pred koncom stretnutia sa totiž Skënderbeu zničoho nič podariilo vyrovnať! LIRIDON LATIFI sa pekne uvolnil, nachystal si loptu na lavačku a vypálil,lopta sa odrazila od Čmovša a dostala sa do brány.

83
    V Mladé Boleslavi začalo veľmi husto pršať. Momentálne loptu majú v moci hostia , ale nedarí sa im založiť akciu.

82
    Vanjeli vyslal výbornú strelu, ale Jakub Diviš bol na svojom mieste.

82
    Jiří Fleišman fauloval Gavazaje. Hostia tak budou zahrávať priamý kop.

81
    Desať minút do konca stretnutia a o výsledku ešte neni ani náhodou rozhodnuté.
    80. Mebrahtu (MBL)

80
    Hostia sa snažia dostať dopredu,ale strácajú loptu. Jánoš výborne vysunul Mebrahtu a ten sa dostal až do šestnástky , ale trafil iba do brankára hostí.

79
    Striedanie v tíme FK Mladá Boleslav: z ihriska odchádza Přikryl, prichádza Jánoš.

79
    Striedanie v tíme KS Skenderbeu Korce: z ihriska odchádza Muzaka, prichádza Shkodra.