Minsk – Larnaca 1:1 (kon.) | Škendija – Riteriai 3:0 (kon.) | Odd – D. Záhreb 0:0 (kon.)
Zenit – Bnei Yehuda 0:1 (kon.) | Sparta Praha – CZ Belehrad 0:1 (kon.) | Limassol – Aberdeen 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Giurgiu 1:0 (kon.) | Fehérvár – Bordeaux 1:0 (kon.) | Gabala – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Fola – Östersunds FK 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Lyngby – FK Krasnodar 1:3 (kon.)
Marítimo – Plovdiv 2:0 (kon.) | Solún – Ol. Doneck 2:0 (kon.) | Skenderbeu – Mladá Boleslav 2:1 (4:2 po pen.)
Lech Poznań – Utrecht 2:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Gent 3:1 (kon.) | Hajduk Split – Brøndby 2:0 (kon.)
Midtjylland – Arka 2:1 (kon.) | Oostende – Marseille 0:0 (kon.) | Ružomberok – Everton sk 0:1 (kon.)
AC Miláno – Universitatea Craiova 2:0 (kon.) | Bilbao – Dinamo Bukurešť 3:0 (kon.) | Osijek – Eindhoven 1:0 (kon.)
Panionios – Tel Aviv 0:1 (kon.) | Domžale – Freiburg 2:0 (kon.) | Braga – Štokholm 2:1 (po pr.)
koniec po penal. (4:2)
KS Skenderbeu Korce
2:1 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Štvrtok 03.08.2017, 20:00 • Elbasan Arena, Elbasan • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

V penaltovom rozstrele napokon uspel domáci celok a tak postupuje do 4. predkola Euróspkej ligy! Hostia boli veľi blízko k postupu, po prvom polčase vyhrávali o jeden gól a domáci tak potrebovali v tom druhom streliť dva. To sa napokon KS Skenderbeu Korce podarilo a v penaltovom rozstrele napokon domáci futbalisti ukázali pevnejšie nervy.

Ďakujem Vám za pozornosť, prajem ešte pekný zvyšok večera a úspešný zajtrajší posledný pracovný deň! (22:44:04)

4. séria
    4:2
    Mebrahta vychytal domáci brankár Shehi a tak domáci postupujú do 4. predkola!

4. séria
    4:2
    Lilaj nezaváhal a bezpečne penaltu premenil! Mladá Boleslav tak má nôž na krku.

3. séria
    3:2
    Rada trafil iba konštrukciu brány a je tak prvým hráčom, ktorý v penaltovom rozstrele zlyháva!

3. séria
    3:2
    Muzaka strelou do hornej časti brány zahajuje tretiu sériu.

2. séria
    2:2
    Aj druhá séria je tak pre oba tímy úspešná, Přikryl takisto bezpečne premieňa.

2. séria
    2:1
    Druhý domáci hráč v tomto rozstrele Latifi sa tiež nemýli a penaltu premenil.

1. séria
    1:1
    Ako prvý išiel kopať za hostí Mareš a takisto svoj pokus úspešne premenil.

1. séria
    1:0
    Domáci futbalisti začínajú penaltový rozstrel ako prvý a brankár Shehi bezpečne svoj pokus premenil.

Začína penaltový rozstrel.

Ani predĺženie tak nevyriešilo otázku postupu do 4. predkola, o všetkom tak rozhodnú pokutové kopy!

120+1
    Druhé predĺženie sa skončilo.

120
    Nastavuje sa ešte jedna minúta!

119
    Rohový kop nič zaujímavé nepriniesol, hostia sa navyše previnili útočným faulom. Je tu tak samotný záver predĺženia, zatiaľ to vyzerá, že o postupujúcom rozhodnú penalty.

118
    Hostia ešte ostali na útočnej polovičke a vyťažili ďalší rohový kop. Domáci sa tak v závere predĺženia dostávajú pod tlak.
    117. Shehi (SKK)

117
    Mladá Boleslav mala teraz šancu rozhodnúť! Po veľkých zmätkoch v pokutovom území domácich sa k strele dostal Mebrahtu, ale nedokázal z dobrej príležitosti vyťažiť gól.