Minsk – Larnaca 1:1 (kon.) | Škendija – Riteriai 3:0 (kon.) | Odd – D. Záhreb 0:0 (kon.)
Zenit – Bnei Yehuda 0:1 (kon.) | Sparta Praha – CZ Belehrad 0:1 (kon.) | Limassol – Aberdeen 2:0 (kon.)
FK Oleksandrija – Giurgiu 1:0 (kon.) | Fehérvár – Bordeaux 1:0 (kon.) | Gabala – Panathinaikos 1:2 (kon.)
Fola – Östersunds FK 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Sturm Graz 1:1 (kon.) | Lyngby – FK Krasnodar 1:3 (kon.)
Marítimo – Plovdiv 2:0 (kon.) | Solún – Ol. Doneck 2:0 (kon.) | Skenderbeu – Mladá Boleslav 2:1 (4:2 po pen.)
Lech Poznań – Utrecht 2:2 (kon.) | Rheindorf Altach – Gent 3:1 (kon.) | Hajduk Split – Brøndby 2:0 (kon.)
Midtjylland – Arka 2:1 (kon.) | Oostende – Marseille 0:0 (kon.) | Ružomberok – Everton sk 0:1 (kon.)
AC Miláno – Universitatea Craiova 2:0 (kon.) | Bilbao – Dinamo Bukurešť 3:0 (kon.) | Osijek – Eindhoven 1:0 (kon.)
Panionios – Tel Aviv 0:1 (kon.) | Domžale – Freiburg 2:0 (kon.) | Braga – Štokholm 2:1 (po pr.)
FC Midtjylland
2:1 (0:0)
Arka Gdynia
cz Štvrtok 03.08.2017, 20:30 • Arena Herning, Herning • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc! (22:28:56)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 9:8. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 18:14.

Je konec! Midtjylland zvládl náročné utkání a nakonec postupuje do závěrečného předkola Evropské ligy! Po opatrném prvním poločase se po přestávce děly věci! Po hodině hry se totiž prosadil hostující Soldecki a Arka byla velmi blízko k postupu! Midtjylland dokázal vyrovnat až v 77. minutě, kdy si Socha vstřelil vlastní branku! Poté se domácí tlačili do útoku, ale obrana polského celku dlouho odolávala. Až ve třetí nastavené minutě se trefil Sorloth a postupové oslavy mohly začít!

90+5
    90+3. SORLOTH - 2:1

90+3
    Midtjylland právě vstřelil branku!
    Domácí fotbalisté se přeci jen dočkali! Wikheim prodloužil hlavou oblouček do pokutového území. K míči se dostal ALEXANDER SORLOTH, který se dokázal otočit a přesnou střelou vystřelil domácímu celku postup!

90+3
    Onuachu si brousil zuby na povedený centr z pravé strany. Domácí útočník se přes dobře postaveného stopera nedostal ke střele a hosté míč odkopli do bezpečí.

90+2
    Další útočný faul na straně domácího celku! S agresivitou v hlavičkovém souboji to přehnal Onuachu. Na domácích jsou vidět známky frustrace.

90+1
    Nastavuje se pět minut!

90
    Poulsen se z hranice pokutového území opřel do odraženého míče, jenže jeho volej skončil daleko od branky. Arka už je opravdu blízko.

89
    Hosté stále odolávají! Filip Novák se v souboji v pokutovém území dopustil útočného faulu. Hosté nasbírají další cenné vteřinky.

88
    Poulsen si navedl míč do středu hrací plochy, předal jej Hassanovi, který dokonce napřáhl levačkou, avšak jeho rána prosvištěla vysoko nad břevnem.

87
    Početná skupinka polských fanoušků už začíná na tribuně za brankou Steinborse slavit. Arka totiž v posledních minutách nepouští Midtjylland do šancí.

86
    Hosté se po pádu Kakoka dožadovali odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí měl souboj přímo před sebou a rozhodl se nechat pokračovat ve hře.

85
    Domácí trenér neunesl emoce a hlavní rozhodčí jej vykázal na tribunu! Poslední minuty dnešního duelu budou rozhodně velmi napínavé!

84
    Piesio si na levé straně hrací plochy neporadil s Nissenem a navíc se dopustil útočného faulu. Midtjylland může znovu zaútočit.

83
    Midtjylland zahrával další rohový kop. Na vysoký centr na zadní tyč si naskočil Sorloth, jehož hlavička prolétla dobré tři metry vedle branky.

82
    Hosté se po dlouhé době prodrali na polovinu domácího celku a nasbírali další cenné vteřinky. Kakoko už ale nevymyslel další postup.

81
    Jeden z hostů zůstává ležet na hrací ploše a drží se za levou nohu. Hostující fotbalista bude schopen pokračovat ve hře.

Tomáš Kubečka

Góly: 77. Socha (vla.), 90+3. Sorloth – 60. Soldecki

Karty:   57. Hassan (MID) – 6. Socha (ARK), 43. Marcus (ARK), 45+3. Sobieraj (ARK)

FC Midtjylland: J. Hansen – Nissen, K. Hansen, Korcsmar, Dal Hende (69. Novák) – Sparv (76. Kraev) – Borring (58. Sorloth), Poulsen, Hassan, Wikheim – Onuachu
    Náhradníci: Drachmann, Falkesgaard, Halsti, Kraev, Kroon, Novák, Sorloth

Arka Gdynia: Steinbors – Socha, Marcjanik, Sobieraj, Warcholak – Soldecki – Marcus (76. Rey), Kakoko, Marciniak, Piesio – Kun (57. Siemaszko)
    Náhradníci: Danch, Jurado, Nalepa, Pilarz, Rey, Siemaszko, Zbozien

Rozhodca: Shmuelevitz – Biton, Yakobov (vš. ISR)
    27.07.2017
    Arka - Midtjylland 3:2

Góly: 31. Marcus, 39. Marcus (pen.), 90+2. Siemaszko – 33. Hassan, 36. Dal Hende

Karty:   52. Piesio (ARK), 90+2. Marcus (ARK)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:16.