MFK Zvolen – Trnava 1:3 (kon.) | Dunajská Streda – Mladá Boleslav sk 3:1 (kon.) | Randers – Bohemians 2:0 (kon.)
FK Sloboda – Karviná 1:1 (kon.) | Tosno – Brno 2:2 (kon.) | Nitra – Frýdek-Místek sk 2:1 (kon.)

Randers právě vstřelili branku!
    Randers jde deset minut před koncem do dvougólového trháku a směřuje za vítězstvím. Autorem gólu je MØLVADGAARD.

70
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Bartek, přichází Markovič.

65
    Střídání v celku Bohemians Praha 1905: hrací plochu opustili Hubínek s Kuchtou a nahradili je Vaníček s Blechou.

62
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Havel, přichází Vrzal.

46
    V týmu Bohemians Praha 1905 došlo ke střídání: do druhé půle nenastoupil kvartet Krch, Buchta, Mašek, Jirásek a místo nich se na hřišti objevili Jindřišek, Švec, Nitrianský a Kabajev.

46
    Úvodní půle výsledkově vyzněla lépe pro Randers

V prvním poločase padla jediná branka. Dánský celek poslal už v páté minutě do vedení Hendriksson.

45

5
    Dánský klub velice brzy otevírá gólový účet zápasu a ujímá se tak vedení. Přesnou se stala hned jeho první střela, kterou z přímého volného kopu vyslal HENDRIKSSON.