MFK Zvolen – Trnava 1:3 (kon.) | Dunajská Streda – Mladá Boleslav sk 3:1 (kon.) | Randers – Bohemians 2:0 (kon.)
FK Sloboda – Karviná 1:1 (kon.) | Tosno – Brno 2:2 (kon.) | Nitra – Frýdek-Místek sk 2:1 (kon.)
Rijeka – Jablonec 3:0 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
3:1 (3:1)
FK Mladá Boleslav
cz Utorok 07.02.2017, 13:00 • DAC Akadémie • Prípravný zápas

To je ode mě pro dnešek vše. Doufám, že jste si zápas užili a budu se těšit někdy příště u dalšího onlajn přenosu. Napočtenou. (14:43:25)

A je konec. V druhém poločase jsme branku neviděli a domácí si tak odnáší zasloužené vítězství 3:1. O osudu utkání rozhodli tři góly v rozmezí šesti minut v první půli. V závěru se sice Boleslavští ještě snažili s výsledkem něco udělat, ale žádná z jejich šancí brankou neskončila. Nejblíže ke snížení měl Da Silva, který ale trefil jen tyč.

90+1

89
    A opět příliš dlouhé. Tohle dnes Boleslavi nejde.

89
    Petr Mareš opět leží v bolestech na trávníku. Opět to ale rozchodí. Valenta bude rozehrávat další volný přímý kop.

87
    Přímý kop z dobré vzdálenosti rozehrával Valenta, ale i jeho centr mířil příliš blízko k brankáři Dunajské Stredy.

87
    Boleslavské centry jsou dnes příliš dlouhé. Ten další končí až v rukavicích domácího gólmana.

85
    V posledních minutách je Boleslav jasně lepší, ale už je pravděpodobně pozdě.

84
    Na centr z pravé strany si naskakoval Mebrahtu, ale na míč nedosáhl. Odkop od brány domácích.

82
    A ani tentokrát nic.

81
    Zkroucený roh Boleslavi vytáhl domácí brankář nad bránu. Boleslav si to tak zopakuje.

80
    A ten byl příliš dlouhý. Stav tak zůstává stále stejný.

79
    Boleslav obléhá vápno domácích, ale nemůže se dostat ke střele. Teď bude po zblokovaném centru kopat roh.

78
    Centr do vápna Mladé Boleslavi odvrací Da Silva.

76
    Valenta přihrál do dobré pozice Mebrahtuovi, který byl ale tísněn a míč tak nakonec končí v zázemí. Domácí budou házet aut.