Hamburger – Kolín nad Rýnom 2:0 (kon.) | Walldorf – Bielefeld 1:1 (4:5 po pen.) | Bayern – Wolfsburg 1:0 (kon.)
Fürth – Mönchengladbach 0:2 (kon.)
Greuther Fürth
0:2 (0:2)
Borussia Mönchengladbach
cz Utorok 07.02.2017, 20:45 • Trolli Arena, Fürth • DFB-Pokal • Osemfinále

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (22:42:08)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:2. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:11.
    Gladbach postupuje mezi nejlepší osmičku.

Je dobojováno, Borussia Mönchengadbach míří přes druholigový Fürth do čtvrtfinále Německého poháru. Hosté položili základ k výhře už po jedenácti minutách hry, kdy otevřel skóre Oscar Wendt. Nedlouho poté se nechal vyloučit záložník Greutheru Adám Pintér, domácí tak zápas dohrávali v oslabení a ještě před koncem první půle ještě jednou inkasovali, když se z penalty prosadil Hazard. Po změně stran už stav 0:2 vydržel až do konce.

90+2

90+2
    Debutant László Bénes se ještě dostal ke střele na branku, s jeho pokusem zpoza hranice pokutového území si ale Burchert bez problémů poradil.

90+1
    Thorgan Hazard vrátil míč Jantschkemu, fotbalisté Mönchengladbachu nyní v poklidu kombinují na vlastní polovině.

90
    Nad rámec druhé půle nastavil Bastian Dankert dvě minuty!

88
    Yann Sommer neměl, komu míč přihrát, a tak kulatý nesmysl prostě zakopl k půlící čáře. O postupu Borussie už nemůže pochybovat vůbec nikdo.

87
    Slovenský legionář Bénes za svůj zbytečný faul na polovině hřiště vyfasoval od sudího Dankerta žluté napomenutí.

85
    V závěru utkání je hra hodně rozkouskovaná a plná faulů na obou stranách, ani jednomu týmu se nedaří ani kloudně rozehrát.

84
    Jenže Zuljův nákop do pokutového území nepřeletěl ani přes zeď a hráči v zelených dresech poté bez váhání dopravili balon do bezpečí.

83
    Zulj si došel pro Kramerův faul, domácí tak budou mít k dispozici přímý kop z levé strany hřiště, zároveň ale nedaleko pokutového území.

81
    Právě André Hahn byl následně faulován domácím kapitánem Caligiurim, který za svůj příliš ostrý skluz vyfasoval žlutou kartu.

80
    Ve Fürthu už se nám rozběhla závěrečná desetiminutovka základního časového rámce a střídající Hahn nyní zakládá další protiakci Die Fohlenelf.

79
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Mahmoud Dahoud, přichází László Bénes.

77
    Gießelmann si navedl míč na střed hřiště, jeho následná přihrávka na Bollyho ale byla nepřesná a balon skončil v Sommerově moci.

76
    Momentálně sledujeme kombinaci Fürthských na polovině hřiště, aktivně napadající hráči Borussie domácí dál nepouštějí.

75
    V posledních minutách se na trávníku nic zajímavého neděje, zdá se, že domácím fotbalistům už rychle docházejí síly.