Red Star Kunlun – D. Moskva 3:5 (kon.) | Jaroslavľ – Riga 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.)
Helsinki – Togliatti 3:4 (0:1 po s.n.) | Záhreb – Čerepovec 2:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
CSKA Moskva
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
SKA Petrohrad
cz Pondelok 09.01.2017, 17:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:14:57)

Dnešní utkání je za námi. Po velmi vyrovnaném utkání nakonec dnes vítězí hosté, kteří byli úspěšnější v nájezdech. Za domácí se dnes střelecky prosadili Petrov a Mamin. Za hosty se dnes prosadili Bělov a Gusev, který následně rozhodl i samostatné nájezdy. Hosté tak berou do tabulky bonusový bod a stále zůstávají na první příčce.

Střely na branku: 27 – 32

Nikita GUSEV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.

Samostatné nájezdy začínají.

Po prodloužení je stav utkání stále nerozhodný a následovat tak budou samostatné nájezdy. Domácí sice dokázali v prodloužení vstřelit branku. Tu ale nakonec rozhodčí neuznali a v zápase se tak pokračovalo dále. Následně jsme se už další branky nedočkali a na vítěze si tak budeme ještě muset počkat.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:49
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Petrov – 2 min., podražení).

64:30
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Dadonov – 2 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., napadení).

61:26
    Domácí dokázali vstřelit branku, kterou ale vzápětí rozhodčí neuznávají!

60:42

60:23
    Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Překonat Šesťorkina se jim ale zatím nepovedlo.

60:01

Třetí třetina je za námi. Stav utkání je 2:2 a bude se tak prodlužovat. Pokud nepadne branka ani v prodloužení, čekají nás nájezdy. Domácí na začátku prodloužení budou hrát ještě zhruba třiadvacet sekund přesilovku.

60:00

59:45
    Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Šesťorkin ale zatím odolává.

59:02
    Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a sami kotouč vyhodili až ke svému brankáři.

58:37
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Širokov – 2 min., hákování).

58:27
    Hosté drží kotouč na svých holích a snaží se ještě něco vymyslet směrem dopředu.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:15
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

56:13
    Sergejev střelou od modré trefil pouze jednoho z bránících hráčů.

55:23
    Andronov se dostal s kotoučem středem kluziště až před Šesťorkina, kterého ale překonat nedokázal.

55:16

54:15
    Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a sami kotouč vyhodili ven z útočného pásma.

53:42
    Kotouč skončil v ochranné síti. Vhazovat se tak bude před Sorokinem.

53:25
    Domácí dokázali kotouč vyhodit ze svého pásma ihned po vhazování.

53:15
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., držení protihráče).

52:13
    Domácí se dostali do přečíslení tři na dva. Tělegin to ale vše pokazil, když v útočném pásmu poslal nepřesnou přihrávku k jednomu ze svých spoluhráčů.

51:43
    Dadonov se dostal zcela osamocen ke střele z mezikruží. Jeho následný střelecký pokus ale skončil trestuhodně jen nad brankou!

51:04
    Barabanov se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči ale dokázal Sorokin vyrazit mimo tři tyče.

50:34
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Sorokina.

50:18
    Hosté teď mají více ze hry. Větší šanci si ale zatím nedokázali vytvořit.

49:23
    Domácí potřebovali vystřídat a kotouč tak poslali do středního pásma.

48:29
    Domácí si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

48:07
    Světlakov se dostal ke střele z mezikruží. Jeho ukrytou střelu ale dokázal Šesťorkin chytit.

47:55

47:15
    Plotnikov dostal nabito do pravého kruhu, odkud ale tvrdou střelou nedokázal překonat Sorokina.

46:45
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

46:25
    Jakovlev napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus ale skončil daleko vedle pravé tyče.
    45:55 Maxim MAMIN - 2:2

45:55
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Domácí vyrovnávají na 2:2! Děnisovova střela od modré čáry se odrazila od zadního mantinelu k MAXIMU MAMINOVI, který kotouč poslal z velkého úhlu na branku. Šesťorkin nevěděl kde má kotouč. Dozvěděl se to až posléze, když ho objevil za brankovou čárou. Asistence: Denis Děnisov a Michail Naumenkov.

45:16
    Koskiranta se dostal ke střele těsně před Sorokinem. Ten mu však zmenšil střelecký úhel a kotouč následně v pohodě chytil.

44:56
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune opět před Sorokina.

44:39

44:27
    Hosté si tak dlouho předávali kotouč mezi sebou v útočném pásmu, až o něj přišli.

43:59
    Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude před Sorokinem.

43:44
    Bělov dostal nabito do levého kruhu. Jeho následnou dělovku ale dokázal Sorokin udržet pod svými betony.

43:15
    Hosté se nemohou s kotoučem usadit v útočném pásmu.

42:52
    Domácí dokázali kotouč vyhodit z vlastního pásma.

42:38
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Denis Děnisov – 2 min., krosček).

42:38
    Kovalčuk střelou z mezikruží nedokázal překonat Sorokina.

42:19
    Kuzmenko si tak dlouho hrál s kotoučem v útočném pásmu, až o něj přišel.

41:18
    Dadonov se opět dostal ke střele, tentokrát z levého kruhu. Jeho pokus ale Sorokin vyrazil svým levým betonem mimo tři tyče.

40:57
    Dadonov střelou od modré příliš nevyděsil Sorokina.

40:52
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Sorokinem.

40:27
    Kugryšev střelou od modré branku minul.

40:05
    Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a s kotoučem ihned peláší do útočného pásma.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:16.

Druhá třetina je za námi. Zápas je zatím stále velmi vyrovnaný. Ve druhé třetině jsme se dočkali pouze jedné branky, kterou vstřelil v samotném závěru Nikita Gusev. Ten využil přesilovou hru a poslal tak svůj tým opět do vedení. Domácí tak budou muset ve třetí třetině ještě více zabrat, aby s tímto pro něj nepříznivým výsledkem dokázali něco udělat.

Střely na branku: 17 – 23

40:00
    39:36 Nikita GUSEV - 1:2

39:36
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a vedou 1:2! Šipačov našel skvělou přihrávkou od levé tyče soupeřovy branky v levém kruhu volného NIKITU GUSEVA, který se následnou střelou z první pod horní tyčku nemýlil. Asistence: Vadim Šipačov.

39:00
    Poslední minutka druhé třetiny.

38:44
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Geoff Platt – 2 min., nedovolené bránění).

38:11
    Světlakov se dostal spolu s jedním ze spoluhráčů do přečíslení dva na jednoho. Světlakov to vzal vše ne sebe, ale Šesťorkina střelou ke vzdálenější tyči překonat nedokázal.

37:17
    Plotnikov střelou z velkého úhlu nenadělal Sorokinovi větší potíže.

36:36

35:57

35:12
    Širokov se dostal ve vlastním oslabení do samostatného úniku. Na Sorokina ale nevyzrál a stav utkání je tak stále 1:1!

34:27
    Děnisov při střele od modré zlomil hůl a hosté tak dokázali kotouč vyhodit z vlastního pásma.

33:56
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vadim Šipačov – 2 min., vysoká hůl).

33:56
    Těleginovu střelu z mezikruží ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

33:40
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Šesťorkinem.

33:14
    Petrov dostal skvělou křižnou přihrávku do pravého kruhu. Do jeho následné střely ale vložil hůl jeden z obránců a Petrov tak nedokázal vystřelit.

32:35
    Hosté odehráli lépe svou přesilovku pět na tři, ale branku se jim vsítit nepodařilo.

32:10
    Hosté také nevyužili přesilovou hru pět na tři a oba týmy tak hrají v plném počtu.

32:02
    Bělov dělovkou od modré trefil horní tyč Sorokinovy svatyně!

31:49
    Domácí dokázali vyhodit kotouč z vlastní třetiny.

31:29
    Kovalčukovo střelu z mezikruží Sorokin v pohodě vyrazil mimo tři tyče.

31:03
    Vojnov se opět dostal ke střele, ale tentokrát jeho pokus lapil Sorokin.

30:44
    Vojnov střelou od modré trefil pouze jednoho z obránců.

30:10
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Arťom Sergejev – 2 min., podražení).

30:10
    Kovalčuk napřáhl ke střele z vrcholu pravého kruhu. Jeho dělovku ale zastavila levá a následně i pravá tyč Sorokinovy svatyně!

29:22
    Panin střelou od modré trefil pouze jednoho z bránících hráčů.

28:50
    Domácí nedokázali využít přesilovku pět na tři a hosté tak hrají v plném počtu.

28:34
    Petrov střelou z pravého kruhu trefil pouze jednoho z obránců.

28:05
    Hosté hrají ve čtyřech.

27:46
    Kiselevič napřáhl ke střele od modré. Branku ale netrefil.

27:19
    Domácí chybovali v přihrávce a hosté tak dokázali kotouč vyhodit z vlastní třetiny.

27:05
    Domácí kombinují s kotoučem v útočném pásmu. Ke střele se ale nikdo z nich neodhodlal.

26:49
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Pavel Dacjuk – 2 min., vražení na hrazení).

26:42
    Petrov vyslal na branku střelu z pravého kruhu. Jeho pokus ale dokázal Šesťorkin vyrazit mimo tři tyče.

26:04
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Anton Bělov – 2 min., vysoká hůl).

26:04
    Komerční přestávka.

25:43
    Žarkov se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus ale dokázal Šesťorkin vyrazit mimo tři tyče.

25:27
    Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

24:47
    Děnisov střelou od modré příliš nevyděsil Šesťorkina.

24:37

24:06
    Kugryšev střelou z levého kruhu trefil pouze jednoho z obránců.

23:12
    Děnisov vyslal na branku střelu od modré, kterou ale branku soupeře minul.

22:50

22:15
    Světlakov s kotoučem objel branku soupeře a následně na ní vyslal střelu z otočky. Šesťorkin ale byl pozorný a kotouč vyrazil do rohu kluziště.

21:51
    Andronov ztratil kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.

20:37
    Kugryšev hledal přihrávkou z pravého kruhu před brankou Petrova. Ten se snažil kotouč protečovat mezi betony Šesťorkina. Šesťorkin si ale prostor mezi svými betony pohlídal a kotouč vyrazil mimo tři tyče.

20:05
    Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a momentálně s kotoučem kombinují ve vlastní třetině.

20:01
    Ilja Sorokin lapil v první třetině devět střel, na ránu Bělova byl však krátký

Kdo by si plácnul s Iljou Sokorkinem? ???? #CCMhockey #MadeOfHockey #Repost: @khl

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Další třetina začne přibližně v 18:24.

První třetina je za námi. Zatím sledujeme velmi vyrovnaný zápas. Do vedení se dnes dostali hosté, a to už v šesté minutě, když se dokázal v přesilové hře prosadit Anton Bělov. Hosté ale nevedli příliš dlouho, neboť ve třinácté minutě dokázal vyrovnat taktéž z přesilové hry Kirill Petrov. Druhá a třetí třetina tak bude ještě velmi zajímavá. Určitě si jí nenechte s námi ujít.

Střely na branku: 9 – 10

20:00

19:49
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu a oba týmy tak půjdou do kabin zřejmě za stavu 1:1.

19:04
    Čudinov napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdá rána ale rozezvučela jen tyč Sorokinovy svatyně!

19:00
    Poslední minutka první třetiny.

18:17
    Domácí přišli o kotouč v útočném pásmu a hrát tak mohou hosté.

17:41
    Bělov střelou z vrcholu pravého kruhu branku soupeře neohrozil.

17:16
    Kovalčuk vyslal na branku střelu z mezikruží. Jeho pokus ale zblokoval jeden z obránců do ochranné sítě.

16:37
    Kotouč skončil na střídačce domácích. Vhazovat se bude opět před Sorokinem.

16:27

16:22

15:17
    Oba týmy hrají v plném počtu.

14:41
    Vojnov se dostal zcela osamocen ke střele z pravého kruhu. Střela se mu ale vůbec nepovedla a Sorokin tak kotouč v pohodě vyrazil do rohu kluziště.

13:45
    Mamin vystihl přihrávku svého soupeře v útočném pásmu. Kotouč si ale špatně zpracoval, a ten mu tak následně utekl k jednomu z protihráčů.

13:17
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Sergej Andronov – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Patrik Hersley – 2 min., držení hole).
    12:57 Kirill PETROV - 1:1

12:57
    Domácí taktéž využívají přesilovou hru a vyrovnávají na 1:1! KIRILL PETROV se dostal ke kotouči v pravém kruhu a následnou přesnou střelou ke vzdálenější tyči nedal Šesťorkinovi sebemenší šanci. Asistence: Alexandr Popov a Ivan Tělegin.

12:42
    Petrov se dostal ke střele z mezikruží. Jeho slabou střelu ale Šesťorkin v pohodě vyrazil mimo tři tyče.

12:22
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Pavel Dacjuk – 2 min., podražení).

12:22

12:08
    Čmychov vyslal na branku střelu z pravého kruhu, která skončila zhruba metr vedle pravé tyče Šesťorkinovy svatyně.

11:23
    Zubarev si sjel s kotoučem za vlastní branku, kde vyčkal, až jeho spoluhráči dostřídají.

10:39

09:23
    Kugryšev dostal skvělou přihrávku zpoza branky. Jeho následný střelecký pokus ale skončil jen těsně vedle levé tyče.

08:51
    Šipačov se s kotoučem prokličkoval středem kluziště do útočného pásma, kde ale o kotouč vzápětí přišel.

07:54
    Bělov se dostal ke střele z mezikruží. Jeho slabou střelu ale Sorokin v pohodě vyrazil do rohu kluziště.

07:38
    Jeden z domácích hráčů jen nahodil kotouč za branku soupeře, kde se ho ujal jeden z obránců.

06:50

06:28
    Domácí se ihned snaží odpovědět na branku soupeře stejnou mincí. Zatím se jim to ale příliš nedaří.
    05:36 Anton BĚLOV - 0:1

05:36
    Hosté využívají přesilovou hru a dostávají se tak do vedení! Šipačov se dostal ke kotouči v pravém kruhu. Ten si následně všiml před brankou osamoceného ANTONA BĚLOVA, který kotouč protečoval za Sorokinova záda. Asistence: Vadim Šipačov a Maxim Čudinov.

04:56

04:25
    Vojnov vyslal na branku střelu od modré, kterou ale zablokoval jeden z obránců, a ten následně kotouč i vyhodil.

04:11
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Maxim Mamin – 2 min., podražení).

03:17
    Zubarev dostal nabito na modrou čáru, odkud vyslal na branku tvrdou střelu, se kterou si ale Sorokin poradil a kotouč dokázal vyrazit mimo tři tyče.

02:42
    Petrov vyslal na branku střelu ze středního pásma. Jeho pokus ale Šesťorkin v pohodě chytil.

01:35
    Domácí ztratili kotouč v útočném pásmu a dopředu tak mohou hosté.

00:49
    Koskiranta nahodil kotouč na branku od modré čáry. Před Sorokinem se však nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů a kotouč tak skončil v jeho lapačce.

00:05
    Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a s kotoučem se ihned ženou do útočného pásma.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

CSKA Moskva: I. Sorokin (Fasth) – Ožiganov, Děnisov, Ar. Sergejev, Naumenkov, Panin, Čmychov, Kiselevič – Kugryšev, Al. Popov, K. Petrov – Andronov, Platt, Scott – Mamin, Světlakov, Kuzmenko – Tělegin, V. Žarkov, Osnovin – Vorošilo.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Koskinen) – Zubarev, Vojnov, A. Bělov, Čudinov, J. Jakovlev, Hersley, Rykov – Dacjuk, S. Plotnikov, Kovalčuk – Dadonov, Šipačov, N. Gusev – Širokov, Koskiranta, Barabanov – Ketov, Tichonov, Prochorkin.

Rozhodčí: Buturlin, Ravodin – Lazarev, Šeljanin.
    Pavel Dacjuk nasbíral v letošní sezoně již 24 bodů (9+15)

Pavel Dacjuk @hcska ???????????? #madeofhockey #repost

x

Poslední 3 vzájemná utkání

Petrohrad – CSKA Moskva 6:3
    Petrohrad – CSKA Moskva 2:0
    CSKA Moskva – Petrohrad 2:1

SKA Petrohrad se momentálně nachází v tabulce Západní konference na druhé příčce taktéž se stosedmi body. Po šestačtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 30 výher v normální hrací době, 6 výher po prodloužení či nájezdech, 5 proher po prodloužení či nájezdech a 5 proher v normální hrací době. Venku zatím Petrohrad odehrál čtyřiadvacet zápasů, ze kterých 13x vyhrál v normální hrací době, 4x vyhrál po prodloužení či nájezdech, 4x prohrál po prodloužení či nájezdech a 3x prohrál v normální hrací době.

CSKA Moskva

CSKA Moskva se momentálně nachází v tabulce Západní konference na první příčce se stosedmi body. Po sedmačtyřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 32 výher v normální hrací době, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 7 proher po prodloužení či nájezdech a 6 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím CSKA odehrála třiadvacet zápasů, ze kterých 18x vyhrála v normální hrací době, 4x prohrála po prodloužení či nájezdech a 1x prohrála v normální hrací době.

Dyn. Minsk – CSKA Moskva 1:3
    Din. Riga – CSKA Moskva 0:2
    CSKA Moskva – Dyn. Moskva 5:3
    CSKA Moskva – Jaroslavl 2:3 po nájezdech
    Nižněkamsk – CSKA Moskva 1:3

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu nejvyšší ruské hokejové soutěže KHL mezi CSKA Moskva a SKA Petrohrad.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Martin Penker

Góly a asistencie: 13. K. Petrov (Popov, Tělegin), 46. Mamin (Denisov, Naumenkov) – 6. Belov (Šipačov, Čudinov), 40. N. Gusev (Šipačov), rozh. náj. N. Gusev