Red Star Kunlun – D. Moskva 3:5 (kon.) | Jaroslavľ – Riga 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.)
Helsinki – Togliatti 3:4 (0:1 po s.n.) | Záhreb – Čerepovec 2:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
CSKA Moskva
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
SKA Petrohrad
cz Pondelok 09.01.2017, 17:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:14:57)

Dnešní utkání je za námi. Po velmi vyrovnaném utkání nakonec dnes vítězí hosté, kteří byli úspěšnější v nájezdech. Za domácí se dnes střelecky prosadili Petrov a Mamin. Za hosty se dnes prosadili Bělov a Gusev, který následně rozhodl i samostatné nájezdy. Hosté tak berou do tabulky bonusový bod a stále zůstávají na první příčce.

Střely na branku: 27 – 32

Nikita GUSEV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.

Samostatné nájezdy začínají.

Po prodloužení je stav utkání stále nerozhodný a následovat tak budou samostatné nájezdy. Domácí sice dokázali v prodloužení vstřelit branku. Tu ale nakonec rozhodčí neuznali a v zápase se tak pokračovalo dále. Následně jsme se už další branky nedočkali a na vítěze si tak budeme ještě muset počkat.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:49
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Kirill Petrov – 2 min., podražení).

64:30
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jevgenij Dadonov – 2 min., vražení na hrazení).
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Andrej Světlakov – 2 min., napadení).

61:26
    Domácí dokázali vstřelit branku, kterou ale vzápětí rozhodčí neuznávají!

60:42

60:23
    Domácí posílají na branku soupeře jednu střelu za druhou. Překonat Šesťorkina se jim ale zatím nepovedlo.

60:01

Martin Penker

Góly a asistencie: 13. K. Petrov (Popov, Tělegin), 46. Mamin (Denisov, Naumenkov) – 6. Belov (Šipačov, Čudinov), 40. N. Gusev (Šipačov), rozh. náj. N. Gusev