Sainte Geneviève – Caen 0:3 (kon.) | Lorient – Nice 2:1 (kon.) | Toulouse – Marseille 1:2 (po pr.)
Clermont Foot – Bordeaux 0:1 (kon.) | Lens – Metz 2:0 (kon.) | Granvillaise – Angers 1:2 (kon.)
Biarritz – Rennes 0:6 (kon.) | Croix – Saint-Étienne 1:4 (kon.) | Lyon – Montpellier 5:0 (kon.)
Sainte Geneviève
0:3 (0:2)
SM Caen
cz Nedeľa 08.01.2017, 14:15 • Parc des Sports Léo Lagrange (Sainte-Geneviève-des-Bois) • Francúzsky pohár

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:06:49)

Caen s přehledem postupuje do další části francouzského poháru. Již v prvním poločase nasměroval svůj tým k vítězství Ronny Rodelin, který vstřelil hned dvě branky. Ve druhém poločase přišla pojistka z pokutového kopu od Ivana Santiniho. V závěru zápasu se domácí vrhli ze všech sil do útoku, ale ani jednou nedokázali hostujícího brankáře překonat.

90+1

90
    Ferreira se protlačil do šance, ale v poslední minutě trefil z blízkosti jen nohu vyběhnutého hostujícího brankáře.

88
    Tentokrát musel zasahovat už i Remy Vercourte. Hostující brankář vytáhl ze své branky povedenou střelu Barcela.

86
    Domácí otevírají hru a chtějí alespoň čestný úspěch v podobě vstřelené branky. Barcelo mohl zakončovat, ale vynikající zákrok nyní předvedl Yahia.

85
    Adéoti se musel činit v obranné fázi. Boisseau se dostal do výborné pozice ke střele, ale hostující obránce dokázal na poslední chvíli zakročit.

83
    Střídání v týmu Sainte Geneviève: ze hřiště odchází Marega, přichází Admi.

81
    Leborgne ihned po tom co se dostal na trávník, tak byl nebezpečný. Po centru si našel míč v pokutovém území, ale netrefil.

80
    Posledních zhruba deset minut pro oba týmy. Sainte Geneviere už nepomýšlí na postup, ale na jednu vstřelenou branku ano.

78
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Rodelin, přichází Leborgne.

77
    Hosté se pokoušejí přidat ještě jeden zásah. Bazile se dostal po levé straně až ke střele, ale ani nyní nemusel Barnes zasahovat.

76
    Vincent Bessat kombinoval ve spolupráci se Saném. Druhý jmenovaný se otočil na hranici vápna a jen těsně minul pravou tyč domácí branky.

73
    Bessat mohl zakončovat hlavou po rohovém kopu. Byl ale v souboji a nemohl se tak plně koncentrovat na střelu. Míč tak končí vysoko nad.

72
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Féret, přichází Seubé.

70
    Dvacet minut před koncem zápasu se dostal do útoku střídající Ferreira. Vencourte se musel činit po jeho střele.

69
    Hosté již polevují v koncentraci a domácí celek se tak dostává více a více do hry.

68
    Střídání v týmu Sainte Geneviève: ze hřiště odchází In, přichází Ferreira.

65
    Bazile si našel na levé straně trochu volného místa, chtěl centrovat před brankáře na Saného. Barnes byl však pozorný.