Tondela – Arouca 1:2 (kon.) | Rio Ave – Chaves 2:2 (kon.) | Boavista – Setúbal 1:0 (kon.)
Lisabon – Feirense 2:1 (kon.)
Sporting Lisabon
2:1 (2:0)
CD Feirense
cz Nedeľa 08.01.2017, 21:15 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Primeira Liga • 16. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:37:57)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:12.
    Mužem utkání byl vyhlášen dnes dvoubrankový Bas Dost

Zápas je u konce a i když se Sporting druhým poločasem protrápil, nakonec se může radovat z výhry 2:1. Feirense ve druhé půli předvedlo zlepšený výkon a v 61. minutě snížilo Platinym na 2:1. Víc už ale hosté nezvládli a odjíždí tak s prázdnou. Sporting je po této výhře na čtvrtém místě s 33 body, Feirense je patnácté se 14 body.

90+3

90+3
    Přímý kop končí k radosti domácích fanoušků u Beta.
    90+2. Eliasův faul, po kterém dostal druhou žlutou a tím pádem i červenou kartu

90+2
    Závěrečné okamžiky ale bude hrát Sporting jen v desíti, neboť Elias fauloval Platinyho a po druhé žlutá kartě dostal i tu červenou.

90+1
    Sledujeme poslední snahy hostů o srovnání, Sporting zatím dobře brání.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Závěrečné střídání udělali i domácí, Joela Campbella nahradil Jefferson.

89
    Poslední změna hostů, dohrál Fabinho, závěr utkání odehraje Jean Alcenat.

88
    Sporting se ve druhém poločasu trápí v koncovce, ani teď se nepodařilo proniknout do šestnáctky a zakončit.

87
    A když už se míč dostane do volného prostoru, mává se ofsajd, tak jako v tomto případě Martinsovi.

87
    Pokračuje obléhání pokutového území Feirense, centry ale postrádají přesnost.

86
    Campbellův technický pokus zamířil k nebesům, tohle mu opravdu nesedlo.

85
    B. Ruiz se neustále cpe do zakončení, nyní střílel ze střední vzdálenosti po zemi a donutil brankáře k zákroku.

84
    Další pokus domácích o rychlou akci, Campbell si sice hezky obhodil protivníka, jenže poté nepřesné centroval na nabíhajícího Dosta.