Švédsko – Pobr. Slonoviny 1:2 (kon.) | Slovensko – Uganda sk 1:3 (kon.) | Egypt – Tunisko 1:0 (kon.)
Švédsko
1:2 (1:1)
Pobrežie Slonoviny
cz Nedeľa 08.01.2017, 13:45Medzinárodný prípravný zápas

Pobřeží slonoviny v tomto přípravném zápase poráží Švédsko 2:1. Po prvním poločase platil vyrovnaný stav. Remízu zajistil v první minutě nastavení prvního poločasu N'Guessan. Tým vedený jako hostující se do vedení dostal v padesáté minutě, prosadil se Sio. Z jasného Abu Dhabi, kde je venkovní teplota jednadvacet stupňů je to všechno. (15:47:54)

90+3

90+3
    Švédský celek drží míč, hraje na své polovině.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry. Uvidíme, zda se bude nějaký čas nastavovat.

89
    Abrahamsson ještě jednou vykopne za polovinu hrací plochy, tam hrají jeho spoluhráče. Ti ale rychle přišli o míč.

87
    Švédská obrana si dokázala celkem snadno poradit. Následovat bude dlouhý odkop od branky.

86
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Pobřeží slonoviny má k dispozici ještě jeden rohový kop.

84
    V posledních šesti minutách hraje Švédský celek velmi dobře, snaží se hrát aktivně a nedává hostům prostor je kombinační hře.

82
    Po faulu švédského hráče budou rozehrávat hostující fotbalisté. Míč do hry uvede dlouhým nákopem brankář.

80
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, osobních soubojů začíná přibývat.

80
    Do zajímavé střelecké pozice se probojovalo Pobřeží Slonoviny, ale nově příchozí Bagayoko minul branku o pořádný kus. Možná byla jeho rána tečovaná.

77
    Střídání v týmu Pobřeží slonoviny: ze hřiště odchází Aurier, přichází Bagayoko.

75
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Olsson, přichází Allansson.

75
    Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Lewicki, přichází Ghoddos.

75
    Ani jedno mužstvo se nikam nežene. Švédsko se snaží vyrovnat, ale momentálně se nemůže propracovat do výraznějšího zakončení.

70
    Tým vedený jako hostující, hraje takticky velmi dobře. Švédsko se nemůže dostat za polovinu.

69
    Dostáváme se do posledních dvaceti minut zápasu, Pobřeží Slonoviny vede o gól a jednobrankový náskok drží.