Sainte Geneviève – Caen 0:3 (kon.) | Lorient – Nice 2:1 (kon.) | Toulouse – Marseille 1:2 (po pr.)
Clermont Foot – Bordeaux 0:1 (kon.) | Lens – Metz 2:0 (kon.) | Granvillaise – Angers 1:2 (kon.)
Biarritz – Rennes 0:6 (kon.) | Croix – Saint-Étienne 1:4 (kon.) | Lyon – Montpellier 5:0 (kon.)
Sainte Geneviève
0:3 (0:2)
SM Caen
cz Nedeľa 08.01.2017, 14:15 • Parc des Sports Léo Lagrange (Sainte-Geneviève-des-Bois) • Francúzsky pohár

83
    Střídání v týmu Sainte Geneviève: ze hřiště odchází Marega, přichází Admi.

78
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Rodelin, přichází Leborgne.

72
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Féret, přichází Seubé.

68
    Střídání v týmu Sainte Geneviève: ze hřiště odchází In, přichází Ferreira.

62
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Santini, přichází Sané.

61
    Střídání v týmu Sainte Geneviève: ze hřiště odchází Nsele, přichází Bazolo.
    58. SANTINI - 0:3

58
    Caen právě vstřelilo branku!
    Míč si na penaltový bod postavil IVAN SANTINI, který dělovkou do středu branky nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Caen vede již o tři branky.
    57. Penaltový zákrok

57
    Byla nařízena penalta. Hosté budou kopat pokutový kop. Vincent Bessat byl poslán k zemi v šestnáctce.
    45. RODELIN - 0:2

45
    RONNY RODELIN přidává v poslední minutě prvního poločasu svou druhou branku v zápase. Míč si navedl na silnější levou nohu a přesnou střelou nedal Barnesovi šanci.

34
    A je tu dokonce první žlutá karta v zápasu. Inkasuje jí Houssein Marega, který nedovoleně poslal ne zem Bazileho.
    25. RODELIN - 0:1

25
    Hosté jdou po zásluze do vedení. V pětadvacáté minutě se po centru Bessata prosazuje přesnou hlavičkou RONNY RODELIN. Tlak hostů končí první vstřelenou brankou v domácí síti.

Utkání bylo kvůli nezpůsobilé hrací ploše odloženo.