Sainte Geneviève – Caen 0:3 (kon.) | Lorient – Nice 2:1 (kon.) | Toulouse – Marseille 1:2 (po pr.)
Clermont Foot – Bordeaux 0:1 (kon.) | Lens – Metz 2:0 (kon.) | Granvillaise – Angers 1:2 (kon.)
Biarritz – Rennes 0:6 (kon.) | Croix – Saint-Étienne 1:4 (kon.) | Lyon – Montpellier 5:0 (kon.)
FC Lorient
2:1 (0:1)
OGC Nice
cz Nedeľa 08.01.2017, 14:15 • Stade du Moustoir, Lorient • Francúzsky pohár

Je to tady! Domácí si došli za vítězstvím po parádním výkonu ve druhém poločasu. Hosté působili ve druhém poločase úplně odevzdaně a nepřevedli absolutně nic. (16:07:47)

90+4

90+2
    Vypadá to, že domácím již dnešní vítězství neuteče.

90+1
    Hlavní sudí nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Ani standardní situace hostujícímu týmu nevyšla, jelikož centr zamířil až za branku soupeře.

86
    Jeden z hráčů hostujícího týmu se dostal na hranici pokutového území ke střele, ovšem bohužel pro hosty balon zamířil vysoko nad branku.

85
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Lautoa, přichází Bellugou.

84
    Hra se nám momentálně trochu vyrovnala a hosté to ještě nevzdávají.

81
    Hostujícímu týmu se nedaří ve druhém poločase absolutně nic. Hráči se nedostanou do žádné souvislé a rychlé kombinace a všechny balony rychle ztrácí.

80
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Marcel, přichází Bosetti.

79
    Neuvěřitelné. Poslední celek absolutně přehrává lídra tabulky a jde si za vítězstvím.
    75. MARVEAUX - 2:1

75
    Lorient právě vstřelil branku!
    Tak to je neskutečné, domácí dokonávají obrat v utkání! SYLVAIN MARVEAUX obdržel parádní centr do pokutového území Nice, kdy se do balonu opřel nohou a poslal ho přesně do sítě – 2:1!

72
    A domácí jsou i po vstřelené brance lepším týmem a stále kombinují před pokutovým územím Nice.

71
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Henrique, přichází Burner.
    70. ALIADIÈRE - 1:1

70
    A domácí zaslouženě vyrovnávají! Obrovskou chybu předvedl brankář a obránce hostujícího týmu, kdy se oba srazili na hranici pokutového území. JÉRÉMIE ALIADIÈRE obdržel dlouhou přízemní přihrávku, a když dokázal obejít brankáře i s obráncem, ačkoliv střílel z velkého úhlu, tak trefil přesně a vyrovnal skóre – 1:1!

68
    A domácí měli velikou šanci k vyrovnání! Míč měl na kopačkách Cabot, který se zbavil obránce a měl před sebou pouze brankáře, ovšem tak dlouho váhal se zakončením, až vystřelil a trefil pouze obránce, který byl na zemi. Obrovská škoda pro domácí.