Tondela – Arouca 1:2 (kon.) | Rio Ave – Chaves 2:2 (kon.) | Boavista – Setúbal 1:0 (kon.)
Lisabon – Feirense 2:1 (kon.)
CD Tondela
1:2 (0:1)
FC Arouca
cz Nedeľa 08.01.2017, 17:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Primeira Liga • 16. kolo

V tomto zápase vedli po prvním poločase hosté o jednu branku. V druhé části zápasu Arouca své vedení navýšila. Domácím se podařilo deset minut před koncem vstřelit kontaktní branku. K závěrečnému tlaku se Tondela sice dostala, ale vyrovnání to nepřineslo. (19:00:04)

90+4

90+4
    Cláudio Ramos poslední střelu vyrazil nad branku.

90+4
    Probíhá poslední minuta nastaveného času.

90+3
    Žlutou kartu dostává Pité Trabulo (CD Tondela).

90+2
    Žlutou kartu za zdržování hry dostává Rafael Bracali (FC Arouca).

90+1
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Artur, přichází Kuca.

90+1
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.

90
    Rafael Bracali dlouhým odkopem dostal míč od své branky.

89
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, zbývají dvě minuty hry, a pak také případné nastavení.

87
    Tondela se snaží o vyrovnání, velmi dobře nyní přečetl situaci hostující brankář a vrhl se po míči.

86
    Z pohledu domácího celku čas ubíhá velmi rychle a nemůže se probojovat před branku soupeře.

84
    Domácí fanoušci podporují své oblíbence v cestě za vyrovnáním, naopak hosté se nyní výrazněji soustředí na obranu.

82
    Žlutou kartu dostává Jhon Murillo (CD Tondela).

81
    Žlutou kartu dostává Bruno Monteiro (CD Tondela).
    80. Pité TRABULO - 1:2

80
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    Hostující celek fauloval před vlastní brankou, následoval volný přímý kop. Míč si připravil pro střelu PITÉ TRABULO a krásnou ránou snižuje.

79
    Momentálně se hraje zejména na polovině hrací plochy, domácím nelze odepřít snaha s výsledkem něco udělat. Hosté ale hrají zodpovědně.