Tondela – Arouca 1:2 (kon.) | Rio Ave – Chaves 2:2 (kon.) | Boavista – Setúbal 1:0 (kon.)
Lisabon – Feirense 2:1 (kon.)
CD Tondela
1:2 (0:1)
FC Arouca
cz Nedeľa 08.01.2017, 17:00 • Estádio João Cardoso, Tondela (kapacita: 7.500 diváků) • Primeira Liga • 16. kolo

V tomto zápase vedli po prvním poločase hosté o jednu branku. V druhé části zápasu Arouca své vedení navýšila. Domácím se podařilo deset minut před koncem vstřelit kontaktní branku. K závěrečnému tlaku se Tondela sice dostala, ale vyrovnání to nepřineslo. (19:00:04)

90+4

90+4
    Cláudio Ramos poslední střelu vyrazil nad branku.

90+4
    Probíhá poslední minuta nastaveného času.

90+3
    Žlutou kartu dostává Pité Trabulo (CD Tondela).

90+2
    Žlutou kartu za zdržování hry dostává Rafael Bracali (FC Arouca).

90+1
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Artur, přichází Kuca.

90+1
    Nastavovat se budou ještě čtyři minuty.

90
    Rafael Bracali dlouhým odkopem dostal míč od své branky.

89
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, zbývají dvě minuty hry, a pak také případné nastavení.

87
    Tondela se snaží o vyrovnání, velmi dobře nyní přečetl situaci hostující brankář a vrhl se po míči.

86
    Z pohledu domácího celku čas ubíhá velmi rychle a nemůže se probojovat před branku soupeře.

84
    Domácí fanoušci podporují své oblíbence v cestě za vyrovnáním, naopak hosté se nyní výrazněji soustředí na obranu.

82
    Žlutou kartu dostává Jhon Murillo (CD Tondela).

81
    Žlutou kartu dostává Bruno Monteiro (CD Tondela).
    80. Pité TRABULO - 1:2

80
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    Hostující celek fauloval před vlastní brankou, následoval volný přímý kop. Míč si připravil pro střelu PITÉ TRABULO a krásnou ránou snižuje.

79
    Momentálně se hraje zejména na polovině hrací plochy, domácím nelze odepřít snaha s výsledkem něco udělat. Hosté ale hrají zodpovědně.

76
    Registrujeme další střelecký pokus domácího celku, tentokrát se do zakončení dostal Miguel Cardoso, ale ani on netrefil bránu přesně.

76
    Tondela hraje aktivně, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, ale do vyložené střelecké pozice se nemůže propracovat.

74
    Osobních soubojů začíná přibývat, sledujeme hodně kontaktní fotbal.

73
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Adilson Goiano, přichází Basto.

71
    Domácí celek mohl snížit, to by ale musel Miguel Cardoso trefit míč po výborné spoluhráčově přihrávce přesněji.

69
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, hosté vedou o dva góly a domácí se zatím marně snaží něco vymyslet před brankou soupeře.

66
    Žlutou kartu dostává Jaquité (CD Tondela). Po tvrdém zákroku vidí domácí hráč žlutou kartu.

65
    Domácí fotbalisté se snaží co nejrychleji snížit, myslí na útok, ale poněkud zapomínají na obrannou část.
    63. Jorge INTIMA - 0:2

63
    Arouca právě vstřelila branku!
    Z ničeho nic se hosté prosazují a získávají vedení o dva góly. Ze strany výborně centroval Walter González a JORGE INTIMA dokázal míč usměrnit za záda brankáře domácích. Asistence: Walter González.

62
    Domácí Miguel Cardoso rozehrával rohový kop, do zakončení se dostal Murilo, jehož pokus skončil nad brankou.

60
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Wagner, přichází Miguel Cardoso.

58
    Žlutou kartu dostává Walter González (FC Arouca).

56
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez vážnější šance.

55
    Hostující fotbalisté se snaží přidat další branku, ale zatím se jim to nedaří. Narážejí na velmi dobře organizovanou hru domácí obrany.

52
    Šestý rohový kop pro hostující celek, centr před branku zastavila domácí obrana.

50
    Rohový kop rozehrávali domácí fotbalisté, vytvořili si tlak před brankou a následně měli k dispozici další roh. Nejblíže gólu byl domácí Lystsov , který trefil tyčku.

48
    Hraje se na polovině hrací plochy, k vidění není mnoho zajímavých momentů.

47
    Zápas, ve kterém vedou o jednu branku hosté, pokračuje druhým poločasem.

46

45+2

45+2
    V poklidném tempu se dohrává první poločas. Šancí ubývá, naopak soubojů přibývá.

45+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

45
    Dlouhý tlak domácích zakončil střelou na tribunu Nuno.

45
    Z ničeho nic se dostali domácí do vyložené střelecké pozice, ale Rafael Bracali dokázal míč vytěsnit na roh.

44
    Další rohový kop pro hosty končí nepovedeným centrem před branku.

42
    V závěru prvního poločasu budou hosté rozehrávat rohový kop, postará se o to Artur.

41
    Domácí Pité Trabulo se probojoval do zakončení, svou ránu schoval za obránce, ale minul.

40
    Domácí mají míč pod kontrolou na své polovině, snaží se něco vymyslet, zatím se jim to ale nedaří.

39
    Dostáváme se do finální části prvního poločasu. Hosté stále vedou o jednu branku.

36
    Domácí fotbalisté budou mít k dispozici volný přímý kop. Rozehrávající hráč ale tvrdě sestřelil ve zdi stojícího Nuno Coelha. Ten dostal přímo do hlavy.

34
    Hostující André Santos se probojoval do zajímavé střelecké pozice, ale minul branku.

34
    Mnoho nepřesností je nyní ve hře obou týmů. Výraznější střelecké pozice k vidění nejsou.

31
    Domácí obránce Lystsov špatně rozehrál, a tak se mohla Arouca dostat do střelecké pozice. Walter González vystřelil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu brankář domácích vyrazil. Následně si už poradili beci.

29
    Hostující celek se snaží přidat další gól, tentokrát se po samostatné akci dostal do zakončení Jorge Intima. Jeho rána skončila vysoko nad horní tyčkou.

26
    Možnost rohového kopu si mohou vyzkoušet také domácí, Pité Trabulo jej rozehrál ale nepřesně. Do zakončení se nikdo z jeho spoluhráčů neprobojoval.

24
    Rohový kop rozehrávali hosté, Artur uvedl míč do hry od rohového praporku, ale jeho centr nebyl přesný.

22
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Erick Moreno, přichází Murilo.

19
    Domácí Bruno Monteirose probojoval do výborné pozice pro zakončení, s jeho ránou si brankář Rafael Bracali poradil. Následná dorážka Nunoa mířila vysoko nad.

17
    Walter González, autor první branky zápasu, se dostal do výborné střelecké pozice, ale brankáře Cláudio Ramos dokázal výborně zasáhnout.

16
    Na hrací ploše nyní není k vidění mnoho fotbalové krásy. Ani jeden celek se nikam nežene, hraje se zejména na polovině hrací plochy.

13
    FC Arouca se postupně dostává do prostoru před brankou soupeře, ale nemůže se probojovat do výraznějšího zakončení.

12
    Nyní je k vidění klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, fanoušci podporují oba týmy.

11
    Další rohový kop pro Aroucu. Tentokrát z druhé strany přišel centr před branku, domácí obrana si dokázala poradit.

9
    Sledujeme poměrně hodně kontaktní fotbal, hosté díky rychlé brance vedou, ale domácí se snaží hrát klidně, trpělivě a čekal na šance.

7
    Rohový kop pro hostující celek bude rozehrávat Artur. Rozehrál jej nakrátko. Následně se do zakončení dostal Jorge Intima, který mířil vysoko nad.
    5. Walter GONZÁLEZ - 0:1

5
    V páté minutě se hosté dostávají do vedení, prosazuje se po dobré přihrávce Luize Andersona WALTER GONZÁLEZ. Hostující celek se dostává do jednobrankového náskoku, domácí obrana nyní selhala. Asistence: Luiz Anderson.

4
    Do střelecké pozice se dostal ve čtvrté minutě také hostující celek, Mateus ze zajímavé pozice nedokázal přesněji zakončit.

1
    Po hlavičkovém souboji zůstal na hrací ploše ležet hostující
    Walter González. Z přímého kopu míč na branku poslal Nuno. Jeho rána končí nad brankou.

1

Za malý moment zápas začne.

V portugalské Tondele je aktuálně slunečno a třinácti stupňů. Přesně do tohoto počasí přicházejí oba týmy.

CD Tondela: Cláudio Ramos – Jaquité, Jhon Murillo, Erick Moreno, Nuno, Pité Trabulo, Bruno Monteiro, Wagner, Rafael Amorim, Lystsov, Tambe
    Náhradníci: Janota – Kaká, Hélder Tavares, Miguel Cardoso, Ferreira, David Bruno, Murilo

FC Arouca: Rafael Bracali – Anderson Luiz, Artur, Adilson Goiano, Jorge Intima, Mateus, André Santos, Jubal, Nelsiňo, Nuno Coelho, Walter González
    Náhradníci: Rui Sacramento – Basto, Velázquez, De Jesus, Kuca, Rafael Crivellaro, Zequiňa.

Domácí jsou v tabulce poslední (2-4-9;10 bodů) a hosté dvanáctí (5-2-8; 17 bodů).

Z posledních pěti vzájemných zápasů se třikrát radovala Arouca a dvakrát z toho byla remíza.

CD Tondela z posledních pěti zápasů prohrála čtyři. Nestačila na Rio Ave 1:3, Nacional 2:3, Leixoes 1:2 a Setubal 0:3.V zápase s Boavistem se narodila remíza 1:1.

FC Arouca z posledních pěti zápasů třikrát prohrála. Nestačila na Rio Ave 0:2, Guimaraes 0:1, Setubal 0:1. Tým porazil Moreirense 4:1 a Varzim 3:0.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům portugalského ligového fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí CD Tondela a FC Arouca.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.