Moreirense – Nacional 3:1 (kon.) | Feirense – Arouca 0:2 (kon.) | Praia – Belenenses 1:1 (kon.)
Guimarães – Chaves 1:1 (kon.)
GD Estoril Praia
1:1 (0:0)
CF OS Belenenses
cz Nedeľa 04.12.2016, 19:00 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Primeira Liga • 12. kolo

Já se s vámi loučím a při dalším onlajnu na shledanou. (20:56:16)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 4:9. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 23:8.

Skončilo nám utkání ve kterém byli po celou dobu lepší hosté, kteří se dočkali branky, domácí však dokázali vyrovnat a skore se neměnilo a utkání skončilo výsledkem 1:1.

90+4

90+3
    Obránce Estorilu musel odkopávat míč na roh jen těsně před brankovou čárou.

90+1
    Hosté ještě zkoušeli střílet, ovšem střela letěla jen vedle branky.

90
    Hosté museli rozehrávat až od Pereiry.

89
    Domácím se teď útok vůbec nepovedl po jedné z akci končí míč v autu.

89
    Útočný faul hráče hostí.

88
    Hosté se snaží ještě zvrátit výhru na svou stranu.

88
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Sousa, přichází Andric.

87
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Camara, přichází Silva.

85
    Camara zbořil dva obránce domácích, ani tak se k míči nedostal.

84
    Dlouhý centr domácích hlavičkuje hostující obránce daleko od své branky.

83
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Joel, přichází Dankler.
    81. BAZELYUK - 1:1

81
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Domácí do šesti minut srovnávají! BAZELYUK se dostal k míči na hranici pokutového území, dokázal se k míči otočit a střelou k tyči překonává brankáře Pereiru, stav utkání je tedy 1:1.

78
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Mattheus, přichází Bazelyuk.

77
    Hosté se i po brance snaží dál dopředu a nesnaží se jen bránit.
    75. CAMARA - 0:1

75
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    Hosté na několikrát nedokázali překonat domácí obranu, až se to nakonec povedo CAMAROVI, který se štěstím propálil Moreiru.

73
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Gerso, přichází Rosa.

72
    Pískán útočný faul hostí.

71
    Míč se po několika nepovedených střelách domácích dostal až k Pereirovi, který míč na chvíli zastavil poté ho odkopává.
    68. Penalta

68
    André Sousa vystřelil tvrdě z penalty, ovšem nezamířil přesně a jeho střela trefila pouze břevno!
    68. Žlutá karta

68
    Žlutou kartu dostává Ailton (GD Estoril Praia).

67
    Byla nařízena penalta! Ailton v pokutovém území poslal k zemi Camaru a rozhodčí píská pokutový kop!

66
    Pereira dokázal rychle vyběhnout a stačil chytit míč než se k němu dostal Mattheus.

65
    Domácí faulovali na své polovině hřiště, následovat bude přímý kop.

64
    Hostující Palhinha střílel vedle branky, následovat bude odkop Moreiry.

63
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází B.Gomes, přichází Augusto.

62
    Hostující Gomes nedovoleně zastavil svého soupeře.

61
    Roh pro domácí.

59
    Camara faulován před domácí bránou, výhoda přímého kopu pro hráče hostí.

57
    Domácí špatně přihrávají, následovat bude odkop od branky Pereiry.

55
    Camara nedosáhl na přihrávku od svého spoluhráče, míč končí v autu.

54
    Moreira svým zákrokem zastavil útočné snažení hráču Belenenses.

53
    Pískán útočný faul Eduarda.

52
    Domácí zakládají útočné snažení od svého brankáře.

50
    Hráč hostí nedosáhl na dlouhou přihrávku od svého spoluhráče, domácí budou vhazovat.

49
    Sousa vyslal prudkou střelu v pokutovém území, jeho rána trefila břevno Moreirovy branky, velké štěstí pro domácí.

48
    Střela Camary končí jen těsně vedle branky, předtím však byla tečovaná a domácí budou zahrávat roh.

47
    Hosté zatím hrají ve druhém poločase, stejně jako v prvním, opět jsou na polovině soupeře.

46
    Výkop do druhého poločasu měli hráči domácích.

46

Skončil první poločas Portugalské ligy mezi Estorilem a Belenenses, hosté jsou zatím lepší než jejich dnešní soupeř, ale branku nedokázali vsítit ani hosté ani domácí a první poločas končí bezbrankovou remízou, uvidíme jestli nějaký tým dokáže vsítit branku v druhém poločase.

45+1

45
    Po nepřesném centru domácích bude následovat odkop od branky hostí.

43
    André Sosa chtěl hlavičkovat po rohu, ale ještě předtím fauloval domácího brankáře Moreiru.

42
    Střelecká pokus Sturgeona letí nad branku.

41
    Hosté jsou v prvním poločase lepším mužstvem a mají i větší počet šanci.

40
    Další faul domácích, hosté budou zahrávat přímý kop.

38
    Útočný faul domácích hráčů.

37
    Domácí musí svůj útok začínat od Moreiry.

36
    Po rohu Moreira míč vyboxoval daleko od své branky.

35
    Centr Palhinha zblokován domácí obranou na roh.

34
    Střelecký pokus Camary končí vedle branky Estorilu.

33
    Sousa ztratil míč na soupeřově polovině špatnou rozehrávkou.

32
    První žlutá karta utkání, obdržel jí B. Gomes za stažení soupeře rukama k zemi.

31
    Hosté faulují na útočné polovině, hra se na chvíli uklidní.

29
    Míč mají více na svých kopačkách hráči Belenenses.

27
    Útočný faul domácích, zfaulovaný hráč zůstal ležet na hrací ploše, po chvilce se však zvednul a vypadá v pořádku.

25
    Centr hostí konči až za brankovou čárou, domácí budou kopat od své branky.

24
    Zatím si žádný tým nedokázal vytvořit žádnou pořádnou šanci a spíše se hraje ve středu hřiště.

22
    Další faul domácích, tentokrát byl faulovaným Gerso.

22
    Gomes tvrdě zajel do svého soupeře, faul se píská, karta se zatím udělovat nebude.

21
    Hosté nepřesně přihrávají, následovat bude odkop od branky Moreiry.

20
    Tentokrát faulovali hosté, faul se ovšem nepíská.

19
    Další faul domácích na polovině hřiště.

18
    Tocantins zkoušel ohrozit branku hostí, jeho střela nebyla prudká a ještě letěla přímo do náruče Pereiry.

18
    Míč se dostal k Moreirovi, který jej rozehrává na své spoluhráče.

17
    Nedovolený zákrok Amada, přímý kop pro domácí.

14
    Domácí Eduadro zkoušel ohrozit branku hostí, jeho střela však mířila vedle branky.

12
    Hosté jsou zatím aktivnější, zatím všechny pokusy na ohrožení branky dokázala domácí obrana zastavit.

11
    Gerso střílel z hranice vápna jen do Moreiry, který míč chytá.

10
    Dlouhá přihrávka domácích končí až u Pereiry.

9
    Domácí Eduardo v ofsajdovém postavení.

8
    Domácí budou vhazovat na polovině hřiště.

6
    Domácí Silva Alfosno poslal skluzem míč do autu před rozběhnutým soupeřem.

6
    Domácí útočník nedosáhl na dlouhý míč, bude se odkopávat od hostující branky.

5
    Hosté se ihned osvobozují odkopem míče na půlku hřiště.

5
    Domácí budou zahrávat první roh utkání, Silva raději odkopl míč na roh.

4
    Centr z přímého kopu skončil jen v náručí Moreiry.

3
    Domácí obránce Ailton fauloval svého soupeře loktem na půlce hřiště.

2
    První centr do vápna domácích byl nadvakrát zblokován obránci domácích.

2
    Míč mají na svých kopačkách hráči hostí.

1
    Utkání zahájeno, výkop obstarali hráči hostí.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání bude za nedlouho zahájeno.

GD Estoril Praia: Moreira – Diakhite, Joel, Ailton, Silva Alfonso – Eduardo, Matheus Indio, Amado – Tocantins, Gomes B., Mattheus
    Náhradníci: Ribeiro – Farias, Augusto, Bazelyuk, Dankler, Basso, Taira

CF OS Belenenses: Pereira – Silva, Hanin, Fernando, Diogo – Gomes, Sousa – Sturgeon, Gerso, Palhinha – Camara
    Náhradníci: Ventura – Andric, Almeida, Pinto, Rosa, Silva, Yebda.

Domácí mají jenom o bod víc než jejich dnešní soupeř a s celkem čtrnácti body zaujímají deváté místo v tabulce. Nejlepším střelcem Estorilu je Matheus Indio, který vstřelil tři branky. V posledním odehraném zápase Estoril přivezl tři body za výhru 0:1 z Nacionalu.

Hosté z Belenenses se nachází na dvanáctém místě se třinácti body. Jejich nejlepší střelci jsou Camara a Sturgeon, kteří vstřelili po dvě branky. V posledním zápase remizovali s Portem 0:0 a dnes budou chtít vítězit a posunout se výše tabulkou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.