Real Betis – Vigo 3:3 (kon.) | Bilbao – Eibar 3:1 (kon.) | Alavés – Las Palmas 1:1 (kon.)
Gijón – Osasuna 3:1 (kon.) | Valencia – Malaga 2:2 (kon.)
Real Betis
3:3 (1:1)
Celta Vigo
cz Nedeľa 04.12.2016, 12:00 • Estadio Benito Villamarín, Sevilla • Španielska LaLiga • 14. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (14:03:09)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 22:14.

Zápas je u konce a oba týmy si rozdělují po bodu. Ve druhé půli se hrál velice útočný fotbal a diváci se dočkali hned čtyř branek. Jako první se trefili domáći, jmenovitě Antonio Sanabria, když zakončil po kličce gólmanovi. V 61. minutě to už bylo 2:2, to se dnes podruhé trefil Iago Aspas. Přestřelka pokračovala a v 73. minutě se domácí dostali opětovně do vedení po prudké hlavičce Germána Pezzelly po Joaquínově centru z rohu. Stejná standardka stála i u posledního gólu, Wass posadil centr na hlavu Facundy Roncaglii a ten uzavřel dnešní střelecký pokus. Výsledek utkání je tak 3:3.

90+3

90+3
    Střela Hernándeze postrádala přesnost, míč skončil zcela mimo Adánovu bránu.

90+2
    Samotná standardka skončila neúspěchem, hostům byl prakticky ihned odmáván ofsajd.
    90+2. Petros dostal červenou kartu po druhém žlutém varování

90+2
    No a pro Petrose zápas končí. Dostal totiž druhou žlutou kartu a to znamená i kartu červenou.

90+1
    Hosté si dají ještě jeden přímý kop, a to po Petrosově faulu.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Ne, kromě dalších hraničních zákroků z této akce nic nebylo, hosté se ubránili.

90
    Roh sice domácím nevyšel, budou ale pokračovat v útoku jinou standardní situací. Přímým kopem z pravé strany.

89
    A také hostující Gustavo Cabral.

89
    Před rozehráním ale musí rozhodčí krotit vášně, v pokutovém území se nám udělaly dvojice, které se drží a postrkují. žlutou kartou byl potrestán domácí Germán Pezzella.

88
    Joaquínův centr byl hosty sražen, dá si tak repete.

88
    Roh pro domácí tým.

87
    Podobně dopadl i Petros, naběhl si s míčem do chumlu na hranici šestnáctky, kde o míč přišel.

Aleš Pur

Góly: 41. Rubén Castro (pen.), 53. A. Sanabria (Rubén Castro), 73. Pezzella (Joaquín) – 15. Aspas (Wass), 61. Aspas (Bongonda), 85. Roncaglia (Wass)

Karty:   11. Donk (RBE), 25. Petros (RBE), 59. A. Sanabria (RBE), 77. Gutiérrez (RBE), 89. Pezzella (RBE) – 89. Cabral (CVG)   90+2. Petros (RBE)

Real Betis: Adán (C) – Cejudo, Bruno González (46. R. Navarro), J. Carlos, Pezzella, Durmisi – Petros, Donk (70. Gutiérrez), D. Ceballos – A. Sanabria (62. Joaquín), Rubén Castro.
    Náhradníci: D. Giménez – R. Navarro, Á. Martínez, Gutiérrez, Nahuel, Joaquín, Alegría.

Celta Vigo: Blanco – Roncaglia, Cabral (C), Fontàs, J. Castro – Radoja (52. Orellana), Díaz (77. Sisto) – Wass, P. Hernández, Bongonda (84. Rossi) – Aspas.
    Náhradníci: Villar – Guidetti, Sisto, Orellana, Sergi Gómez, Rossi, Diop.

Rozhodca: José María Sánchez Martínez – José Gallego García, Javier Martínez Nicolás