Den Haag – Utrecht 0:2 (kon.) | Feyenoord – Sparta Rotterdam 6:1 (kon.) | Willem II – Twente 0:0 (kon.)
Amsterdam – Groningen 2:0 (kon.)
Willem II Tilburg
0:0 (0:0)
FC Twente
cz Nedeľa 04.12.2016, 14:30 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Holandská Eredivisie • 15. kolo

Tímto se s vámi loučím a přeji vám hezký zbytek nedělního dne! (16:24:36)
    Souboj Willemu II s Twente končí tak, jak začal, tedy bezgólovou remízou.

Dnešní vyrovnané utkání mezi Tilburgem a Twente je u konce. V průběhu druhého poločasu se síly na obou stranách vyrovnávaly a nakonec bylo hostující Twente dominantnější. Ke smůle nestranného diváka ale k vidění příliš vyložených šancí ve druhé půli nebylo, a tak zápas končí smírně za stavu 0:0.

90+3

90+2
    Následný centr od rohového praporku míří pouze za postranní čáru, navíc se hosté připravují definitivně o balón útočným faulem.

90+1
    Thesker se nedokázal hlavičkově prosadit při centru do pokutového území, domácí ale balón odklonili na rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí bude nastavovat 3 minuty navrch.

89
    Twente má v závěrečných minutách navrch!

87
    Hráči Twente ale kromě povedené série hlaviček uvnitř šestnáctky ničeho jiného nedosáhli.

86
    Croux teď u postranní čáry dopomohl Klichovi k zemi, to znamená přímý kop pro hosty.

85
    Střídání v týmu FC Twente: ze hřiště odchází Bersant Celina, přichází Jelle van der Heyden.

83
    Kali zkusil překvapit Marsmana prudkou střelou zpoza vápna, ale bránu o dobrých pár desítek centimetrů míjí.

81
    Zpoza vápna to svou tvrdou střelou ke vzdálenější tyči zkouší Ede, ale ani on branku netrefuje.

80
    Ter Avest výtečně vyvezl balón po pravém křídle a svým centrem hledal nabíhajícího si Seyse, jenž pouze odvrátil balón zpátky za hranici velkého vápna.

78
    Koning Willem II Stadionem se teď nese hlasitý, skoro až ohlušující pískot jako protest proti reakci hlavního rozhodčí Janssena.

77
    Croux zůstává dlouhou dobu ležet po možném kontaktu s Van der Lelym, ale rozhodčí domácího hráče zcela ignoruje. Spíše to ale vypadá, že Croux zakopl sám vlastní vinou a následně jen přelétl přes Van der Lelyho nohu.

76
    Zbývá nám posledních zhruba patnáct minut řádné hrací doby, avšak lze očekávat větší počet nastavených minut.