AC Miláno – Crotone 2:1 (kon.) | Lazio – AS Rím 0:2 (kon.) | Pescara – Cagliari 1:1 (kon.)
Sampdoria – Turín 2:0 (kon.) | Sassuolo – Empoli 3:0 (kon.) | Fiorentina – Palermo 2:1 (kon.)
Sampdoria Janov
2:0 (0:0)
FC Turín
cz Nedeľa 04.12.2016, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Talianska Seria A • 15. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (16:55:18)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 10:8. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:20.

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný a bojovný zápas, který nakonec lépe zvládla domácí Sampdoria, která porazila Turín 2:0. O první branku se postaral Édgar Barreto a druhou přidal v nastavení Patrik Schick.

90+5
    90+5. Patrik SCHICK - 2:0

90+5
    Sampdoria právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Linetty poslal míč do vápna, tam byl český útočník PATRIK SCHICK, který si ho zpracoval, podíval se a pak ho poslal přesně mezi nohy Harta, takže domácí vyhrají tento zápas 2:0!

90+3
    Hraje se na polovině domácích, ale žádnou šanci si zatím hráči Turína nevytvořili.

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Patrik Schick.

90
    Hosté se dočkali vyrovnávací branky, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí a stav se tedy nemění.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Nyní hosty z Turína zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

88
    Hosté už vsadili vše na jednu kartu a už pouze útočí, naopak domácí se jen brání, ale zatím na jedničku.

86
    Hra je nyní hodně rozkouskovaná a to vyhovuje hlavně domácím, kteří stále vedou o jednu branku.

85
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Afriyie Acquah.

83
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Dennis Praet, přichází Ricardo Álvarez.

80
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Maxi López.

78
    Opět se hraje na polovině domácího celku, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Christian Puggioni.

76
    Hosté se snaží a tlačí se dopředu, ale zatím to vypadá, že všechny body získá Sampdoria, která vede nejtěsnějším možným rozdílem.

74
    Žlutou kartu dostává Daniele Baselli (Turín FC).

72
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Marco Benassi, přichází Lucas Boyé.

70
    Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a na další šanci stále čekáme. Je před námi posledních dvacet minutek.

67
    Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale ve finální fázi se jim dnes nedaří podle představ.

65
    Do zakončení se dostal domácí Quagliarella, ale jeho projektil postrádal přesnost a Hart zasahovat nemusel.

64
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Bruno Fernandes, přichází Karol Linetty.

62
    Žlutou kartu dostává Marco Benassi (Turín FC).

60
    Je před námi posledních zhruba třicet minutek a protože domácí vedou pouze o jednu branku, tak je jasné, že konec duelu bude ještě hodně zajímavý.

58
    Na druhé straně se na malém vápně k míči dostával Muriel, ale nakonec mu pár centimetrů chybělo a hosté tohle přežili.

56
    Hosté se hned skvěle prokombinovali do vápna domácích, ale najednou střelu výborným obranným zákrokem zblokoval Pedro Pereira.
    54. Édgar BARRETO - 1:0

54
    A máme tu první branku tohoto zápasu! Po rohu si míč na malém vápně skvěle zpracoval ÉDGAR BARRETO, který ho následně pohotově z otočky poslal za bezmocného Harta a Sampdoria jde do vedení 1:0!

53
    Rohový kop pro Sampdorii.

53
    Z rohu ale nic nebylo a stav se nemění, takže na úvodní branku tohoto zápasu stále čekáme.

52
    Roh pro Turín.
    51. Ljajić z dobré pozice neuspěl

51
    Adem Ljajić dostal krásnou přihrávku za obranu, ale z rohu malého vápna domácího brankáře nepropálil!

49
    Po centru vznikl v hostujícím vápně velký závar, ale ani tentokrát z toho domácí nic nevytěžili.

48
    Ani jeden celek v poločase nestřídal, takže pokračujeme ve stejném složení, jako na začátku utkání.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:01 .

První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které nabídlo několik zajímavých střel, ale branky jsme se nedočkali a Sampdoria tak hraje s Turínem stále bez branek. Ve druhém dějství tedy bude o co hrát a myslím si, že se máme ještě na co těšit.

45

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

44
    Ani jeden celek už nikam nepospíchá a na trávníku se tak nic zajímavého v závěru poločasu neděje.

42
    Po faulu zahrávali domácí zajímavou standardní situaci z pravé strany, ale z centru nebylo vůbec nic, protože ve vápně kraloval Leandro Castán.

40
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek a ani jeden celek už nechce udělat zbytečnou chybu, což je zcela pochopitelné.

38
    Rozehrál ho Falqué, ale žádný z jeho spoluhráčů se k míči neprotlačil a první branky jsme se tak nedočkali.

37
    Rohový kop pro Turín.

36
    Z rohu velkého vápna to vyzkoušel Dennis Praet, ale s jeho slabým skákavým pokusem si Hart v pohodě poradil.

34
    Žlutou kartu dostává Édgar Barreto (UC Sampdoria).

32
    Domácí zahrávali třetí roh, ale ani z tohoto nic nevytěžili.

31
    Rohový kop pro domácí.

30
    Je za námi úvodních třicet minutek a branky jsme se zatím nedočkali, ale nutno dodat, že se rozhodně nenudíme.

28
    Po rohu hlavičkoval Fabio Quagliarella, ale z dobré pozice poslal míč nad branku Harta.

27

26
    Tempo hry malinko opadlo a nyní se hraje hlavně uprostřed hřiště, bez šancí.

24
    Žlutou kartu dostává Luca Rossettini (Turín FC).

22
    Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo. Na tahu jsou tak hosté, kteří trpělivě kombinují na své polovině.

22

21
    Na druhé straně se do vápna dostal aktivní Belotti, ale zakončení nezvládl a míč z úhlu poslal vysoko nad branku Sampdorie.

19
    Po centru z pravé straně proletěl míče celým malým vápnem hostujícího celku, ale žádný z hráčů se k němu neprodral a tak skončil v zámezí.

17
    Na druhé straně to vzal na sebe Pedro Pereira, ale jeho přízemní střela neměla gólové parametry.

15
    Po zisku míče šli hosté dopředu a z dálky to zkusil jeden z hráčů, ale jeho zakončení postrádalo přesnost a rozehrávat tak bude Christian Puggioni.

13
    Ale domácí se v pohodě ubránili a jsou u míče. Sampdoria je zatím aktivnější, hlavně tedy směrem dopředu.

12
    Po faulu budou hosté zahrávat standardní situaci z rohu velkého vápna.

11
    Po další přihrávce do vápna Turína vznikla před Hartem velká skrumáž, ale nakonec se hosté s vypětím všech sil ubránili a míč odkopli.
    9. Muriel pálil z dobré pozice nad branku Harta

9
    Po bleskové akci si Luis Muriel posunul míč do vápna, ale po jeho dělovce skončila těsně nad brankou, kterou střeží zkušený Hart!

7
    Zatím je to hodně nervózní utkání a v úvodních minutách jsme viděli několik faulů i bouřlivých debat.

5
    Na druhé straně napřáhl Falqué a po jeho povedeném pokusu orazítkoval míč břevno domácí branky!

4
    Domácí hráč utekl po pravé straně a po dalším souboji upadl před vápnem Turína, ale rozhodčí faul trochu překvapivě neodpískal.

2
    Hosté o míč lehce a rychle přišli a dopředu tak šli domácí, ale ani jejich úvodní akce k ničemu nevedla.

1
    Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.
    Pohled do kabiny domácího celku.

UC Sampdoria: Puggioni – Pereira, Silvestre, Škriniar, Regini – É. Barreto, Torreira, Praet – Fernandes – Muriel, Quagliarella.
    Náhradníci: Krapikas, Tozzo – Dodô, R. Álvarez, Eramo, Linetty, Krajnc, Schick, Palombo, Cigarini, Budimir, Đuričić.

Turín FC: Hart – Zappacosta, A. Barreca, Castán, Rossettini – Benassi, Valdifiori, Baselli – Falqué, Belotti, Ljajić.
    Náhradníci: D. Padelli, Cucchietti – Bovo, Acquah, Maxi López, Samuel Gustafsson, Josef Martínez, Lukić, Moretti, Boyé, De Silvestri, Ar. Ajeti..

Poslední vzájemné zápasy

Sampdoria – Turín 2:2
    Turín – Sampdoria 2:0
    Turín – Sampdoria 5:1
    Sampdoria – Turín 2:0
    Turín – Sampdoria 0:2

UC Sampdoria má zatím na svém kontě 19 bodů a v tabulce se nachází na jedenáctém místě. Z posledních pěti zápasů domácí celek vybojoval osm bodů, když poslední čtyři kola neprohrál. Naposledy hrála Sampdoria v Crotone, kde remizovala 1:1.

Turín FC, který před sezonou získal anglického reprezentačního brankáře Harta, si v této sezoně vede velmi dobře. Hostující celek má na svém kontě 25 bodů a je na sedmé pozici. Také Turín poslední čtyři kola neprohrál a poslední tři zápasy dokonce vyhrál. Naposledy porazil doma Chievo.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Sampdorií a Turínem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.