Manchester United – Leicester 4:1 (kon.) | Bournemouth – Everton 1:0 (kon.) | Liverpool – Hull City 5:1 (kon.)
Middlesbrough – Tottenham 1:2 (kon.) | Stoke City – West Bromwich 1:1 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 2:3 (kon.)
Swansea – Manchester City 1:3 (kon.) | Arsenal – Chelsea 3:0 (kon.)
Manchester United
4:1 (4:0)
Leicester City
Sobota 24.09.2016, 13:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 6. kolo

87
    Posledné striedanie zápasu. Na trávnik prichádza rýchly Ashley Young, ktorý vystrieda strelca zatiaľ víťazného gólu, Juana Matu.

83
    Ako som už avizoval, na trávnik prichádza Wayne Rooney, ktorý nahradí talentovaného Marcusa Rashforda. Ten odohral skvelý zápas a zaznamenal aj jeden gól.

78
    Prvýkrát v zápase strieda aj José Mourinho. Na trávnik prichádza Michael Carrick a za potlesku zaplneného Old Traffordu odchádza na lavičku Jesse Lingard.

62
    Posledné striedanie v podaní hostí. Na trávnik prichádza Jeff Schlupp, ktorý vymenil unaveného Marca Albrightona.

46
    Claudio Ranieri spravil v polčasovej prestávke hneď dve striedania. Odišiel Riyad Mahrez, ktorého nahradil Andy King. Okrem toho sa na trávniku predstaví aj Demarai Gray, ktorý vymenil Jamieho Vardyho.