Eibar – Sociedad 2:0 (kon.) | Gijón – Barcelona 0:5 (kon.) | Bilbao – Sevilla 3:1 (kon.)
Las Palmas – Real Madrid 2:2 (kon.)
UD Las Palmas
2:2 (1:1)
Real Madrid
Sobota 24.09.2016, 20:45 • Estadio de Gran Canaria • Španielska LaLiga • 6. kolo

Dnešné večerné stretnutie medzi Las Palmas a Realom Madrid tak skončilo nerozhodne. Vedenia sa ujali hostia, keď sa po odrazenej lopte presadil Asensio, rýchla odpoveď domáceho tímu však na seba nenechala dlho čakať keď sa po chybe Varana presadil strelou k tyči Tana.

Do druhého dejstva lepšie vstúpil Biely Balet, zčoho plynul gól Benzemu v 67. minúte. V závere, keď už sa zdalo, že sa z výhry budú tešiť Zidanovi zverenci sa nečakane presadil Araujo a spečatil na konečných 2:2! (22:35:39)

90+4

90+3
    Isco v obrovskej príležitosti po centrovanej lopte od Benzemu, jeho hlavička ale tesne minula bránu domácich.

90+1
    Rozhodca nadstavil k tomuto zápasu ešte posledné štyri minútky.

89
    Po výmene krátkych prihrávok si urobil priestor na strelu Luka Modrič, jeho delovka z 25 metrov ale mierila len doprostred brány a gólman Varas tak loptu chytil.

88
    Hráči Realu usadení na súperovej polovici, bude to ale stačiť na vstrelenie víťazného gólu?

86
    Opäť aktívny Bale ale ani tentokrát jeho center nabiehajúceho Benzemu nenašiel.
    85. Sergio Araujo (LPA) - 2:2

85
    Tím Las Palmas práve strelil gól!
    Neuveriteľné sa však stáva skutočnosťou! Z ničoho nič sa dostal pred odkrytú bránu striedajúci SERGIO ARAUJO, ten nezaváhal a vyrovnáva na 2:2. Hráči hostí nemôžu uveriť vlastným očiam.

84
    Očakávaný nápor domáceho tímu ziatiaľ neprichádza a nic nenasvedčuje tomu aby sa mali zverenci Zidana nejaké obávať o výsledok.

82
    Bale a jeho center z ľavej strany sa vôbec neujal, skvele zapracovala defenzíva Las Palmas.

81
    Desať minút dokonca zápasu, dokáže si Biely Balet udržať jednogólové vedenie a pripísať si do tabuľky dôležité tri body?

80
    Striedanie v tíme Real Madrid CF: z ihriska odchádza Álvaro Morata, prichádza Isco.

78
    Skvelá práca Carvajala, ktorý zaviezol loptu na útočnú polovicu a vybojoval autové vhadzovanie pre svoj tím.

77
    Žltú kartu dostáva Daniel Carvajal (Real Madrid CF).

77
    Las Palmas so sľubnou štandartkou, tú ale nedokázali využiť podľa svojich predstáv a akcia sa tak musí začať až od vlastného gólmana.

75
    Napriek vstrelenému gólu ostáva lepším tímom na ihrisku Real, domáci hráči sa zrejme pripravujú na záverečný tlak, ktorý by mali vytiahnuť približne desať minút pred koncom zápasu.

72
    Z ihriska odchádza dosť prekvapivo Ronaldo, nahradí ho Vázquez.

71
    Benzema mohol v krátkom časovom úseku pridať aj druhý presný zásah, Varas ale predviedol skvelé čítanie hry a odvrátil na rohový kop.