Vigo – Atlético Madrid 0:4 (kon.) | Real Madrid – Osasuna 5:2 (kon.) | Malaga – Villarreal 0:2 (kon.)
Sevilla – Las Palmas 2:1 (kon.) | Barcelona – Alavés 1:2 (kon.)
FC Barcelona
1:2 (0:1)
Deportivo Alavés
Sobota 10.09.2016, 20:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga • 3. kolo

Barcelona padla na domácej pôde s Deportivom Alavés! Po góle Dayversona ešte z prvého polčasu sme čakali veľký tlak domácich v druhom dejstve. Ten prišiel, no už po pár sekundách vyrovnal Mathieu. Ten istý hráč mal o chvíľu podobnú príležitosť, no netrafil bránku. Rozhodujúci moment priniesla 64. minúta, kedy zaskočili hostia Blaugranas rýchlou akciou s gólovou koncovkou Ibaia Gómeza. Na výsledku nedokázali zmeniť ani Messi, Suárez a Neymar, a tak majú zverenci Luisa Enriqueho prvú komplikáciu, ktorá by ich mohla v konečnom zúčtovaní mrzieť.

S konštatovaním, že Alavés zobral bod Atléticu a všetky Barcelone sa s vami lúčim. Ďakujem za pozornosť. (22:28:50)

90+4

90+4
    Messi mal na kopačke bod! Neymar prihral Dignemu, ktorý vrátil pred bránu Messimu, no ten netrafil bránu!

90+3
    Ľudia opúšťajú Camp Nou veľmi sklamaní, Barcelona príde o prvé tri body v tejto sezóne s nováčikom najvyššej súťaže.

90+2
    Lopta je na polovici Barcelony, hostia sú veľmi blízko obrovského triumfu!

90+2
    Suárez dostal prihrávku do šestnástky, no tam ho o loptu pripravil jeden zo stopérov.

90+1
    Začala plynúť prvá z troch nadstavených minút zápasu, v ktorom Barcelona s najväčšou pravdepodobnosťou nezvíťazí.

90
    Začala plynúť posledná minúta riadneho hracieho času, Cillessen musel vybehnúť z bránky a schovať loptu do náručia pred rýchlym Espinozom.

88
    Digneho vysoký center skončil priamo v brankárovom náručí. Luis Enrique sa snaží svojim zverencom vštepiť účinnú taktiku, no majú málo času.

87
    Pár minút pred koncom vedú hostia 2:1 a sú veľmi blízko obrovského prekvapenia na úkor majstrovskej Barcelony.

86
    Neymar sa dostal po krídle do veľkého vápna, no jeho spätná prihrávka nestála za nič.

84
    Domáci hrajú totálny vabank. Po rýchlej akcii zakrútil loptu od rohovej zástavky Neymar, ale hostia upratali do bezpečia.

82
    Neymar zahral ďalší barcelonský roh, no po ňom sa Pacheco nemusel vôbec strachovať o to, či bude vyberať loptu zo svojej brány.

81
    Domáci majú dnes vzadu po rýchlych útokoch problémy. Po Torresovom centri sa snažil zavesiť do vzduchu Dayverson, no chýbalo mu pár výškových centimetrov.

80
    Neymar pri svojej akcii vyšiel s loptou z ihriska a nasleduje odkop v podaní hosťujúceho brankára.

79
    Striedanie v tíme Deportivo Alavés: z ihriska odchádza Ibai Gómez, prichádza Víctor Camarasa.

78
    Messi si narazil loptu, no Rakitićovu prihrávku zobral do rúk Pacheco.

77
    Po dlhšej dobe sme videli s loptou na útočnej polovici hostí, no išlo o útok s myšlienkou získať čas.