Sturm Graz – Rapid Viedeň 1:1 (kon.) | Austria – Wolfsberger 4:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Mattersburg 2:1 (kon.)
St. Pölten – Ried 2:3 (kon.)
SK Sturm Graz
1:1 (1:0)
Rapid Viedeň
cz Sobota 10.09.2016, 16:00 • Merkur Arena (Graz) [Kapacita: 15 400] • Rakúska Bundesliga • 7. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (17:57:31)

Dnešní utkání je za námi. Zápas byl velmi vyrovnaný a tomu také napovídá konečný výsledek 1:1. Za domácí se dnes trefil ve 23. minutě Schulz. Vyrovnat se podařilo v 54. minutě Szántóvi, který dokázal překonat brankáře střelou do odkryté branky. Oba týmy si tak zaslouženě připisují do tabulky po jednom bodu.

Držení míče: 37% – 63%
    Střely celkem: 9 – 14
    Střely na branku: 5 – 6

90+6

90+5
    Ale ani tento rohový kop nenadělal domácím větší potíže.

90+4
    Hosté budou ještě zahrávat rohový kop.

90+4
    Stefan Schwab vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za nějaké zbytečné řeči směrem k rozhodčímu.

90+3
    Matič poslal do vápna centr, na který si naskočil Kienast, ale jeho následný hlavičkový pokus nenadělal Strebingerovi větší potíže.

90+2
    Domácí budou zahrávat velmi zajímavý přímý kop zhruba ze třiadvaceti metrů.

90+2
    Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Tamás Szántó a místo něj nastupuje Srdjan Grahovac.

87
    Fabian Koch vyfasoval od rozhodčího za svůj faul žlutou kartu.

87
    Spendlhofer už je zpět na vlastních nohou a míří za pomezní čáru.

86
    Spendlhofer má nějaké zdravotní potíže a zřejmě bude muset být ošetřen.

85
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Deni Alar a místo něj nastupuje Roman Kienast.

85
    Murg byl faulován na vlastní polovině jedním z protihráčů a hrát tak mohou hosté.