Leverkusen – Hamburger 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Kolín nad Rýnom 0:0 (kon.) | Ingolstadt – Hertha 0:2 (kon.)
Darmstadt – Frankfurt 1:0 (kon.) | Freiburg – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Lipsko – Dortmund 1:0 (kon.)
FC Ingolstadt 04
0:2 (0:1)
Hertha BSC
Sobota 10.09.2016, 15:30 • Audi-Sportpark • Nemecká Bundesliga • 2. kolo

Napokon sme sledovali podobný obraz hry ako tomu bolo aj v prvom polčase, avšak ani teraz sme veľa nebezpečných príležitostí nevideli. Hertha napokon v 86. minúte pridala svoj druhý gól a zabezpečila si tak z toho zápasu všetky tri body.

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok sobotného večera! (17:25:36)

90+4

90+3
    Herthe sa podarilo vyviesť loptu do bezpečia, domáci sa ešte snažia založiť útočnú akciu, ale už im to nebude nič platné.

90+2
    Ingolstadt získal loptu a presunul sa s ňou na útočnú polovičku. Hertha však dnes po celý čas dobre bráni svoje územie a domácich ani teraz do zakončenia nepúšťa.

90+1
    Lopta je momentálne na kopačkách Herthy, ktorá sa nikam neponáhľa a kombinuje na svojej polovičke. Domáci však ešte skúšajú vysoko napádať rozohrávku hostí.

90
    Hlavný rozhodca tohto zápasu Drees nastavuje možno troška až prekvapivo 4 minúty!

89
    Domáci sa ešte snažia po zisku loptu prenikať na útočnú polovičku, avšak nedarí sa im to. Hertha si už bezpečne postráži záverečné minútky tohto zápasu. Čakáme už na údaj o nastavenom čase.

88
    Žltú kartu dostáva Markus Suttner (FC Ingolstadt 04).

87
    Zápas sa tak v podstate už len dohráva, hostia si napokon so sebou domov povezú všetky tri body. Domáci neodohrali síce zlý zápas, ale dnes im to v koncovke nevychádzalo.
    86. Julian Schieber (HER) - 0:2

86
    Hertha dala gól!
    A je definitívne rozhodnuté! Hertha prenikla do rýchleho protiútoku, loptu na pravej strane dostal Haraguchi, ten následne vyslal výborný center pred bránu domácich a JULIAN SCHIEBER skvelou hlavičkou dáva druhý gól tohto zápasu – 0:2!

85
    Ingolstadt napokon prenikol až do pokutového územia hostí, avšak domáci futbalisti sa tam previnili len ofsajdom a tak sa do zakončenia už nedostali. Loptu od svojej brány bude odkopávať brankár hostí Jarstein.

84
    Lopta je momentálne na kopačkách domácich futbalistov, ktorí sa dopredu už vrhajú aj vo väčšom počte. Hostia sa tak momentálne musia len brániť.

83
    Už aj tréner hostí využilo všetky striedania, takže už žiadne do konca zápasu neuvidíme. Sme tak už určite zvedaví, čo nám samotný záver druhého polčasu prinesie.

82
    Striedanie v tíme Hertha BSC: z ihriska odchádza Niklas Stark, prichádza Jens Hegeler.

81
    Tak hra sa teraz častejšie prerušovala vlnou striedaní na oboch stranách. Domácim sa čas na vyrovnanie stále kráti, hostia ich navyše na útočnú polovičku ani nepúšťajú.

80
    Striedanie v tíme FC Ingolstadt 04: z ihriska odchádza Roger, prichádza Max Christiansen.

79
    Po druhýkrát v tomto zápase tak striedal už aj tréner hostí, v zápase už dohral zatiaľ jediný strelec gólu Ibiševíc.

78
    Striedanie v tíme Hertha BSC: z ihriska odchádza Vedad Ibišević, prichádza Julian Schieber.