Manchester United – Manchester City 1:2 (kon.) | Bournemouth – West Bromwich 1:0 (kon.) | Arsenal – Southampton 2:1 (kon.)
Burnley – Hull City 1:1 (kon.) | Middlesbrough – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Stoke City – Tottenham 0:4 (kon.)
West Ham – Watford 2:4 (kon.) | Liverpool – Leicester 4:1 (kon.)
Middlesbrough FC
1:2 (1:1)
Crystal Palace FC
Sobota 10.09.2016, 16:00Anglická Premier League • 4. kolo

Držanie lopty: 57 % : 43 %.
    Strely na bránu: 4:4. Strely mimo: 5:3. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 5:8. (17:56:19)

90+6

90+6
    Domáci rozohrali po faule Zahu skrátený rohový kop, ktorý však obrana hostí ustrážila.

90+5
    Žltú kartu dostáva Wilfried Zaha (Crystal Palace FC). Hosťujúci futbalista fauloval Friend len pár centimetrov pred pokutovým územím.

90+4
    Middlesbrough bojuje do posledných sekúnd. Domácim hráčom ale chýba kúsok futbalovej kvality.

90+3
    Domáci pokazili rozohrávku a hráči Crystal Palace išli do brejku. Bentekeho strelu z diaľky pokryl Valdés.

90+2
    Stewart Downing vypálil spoza šestnástky, no lopta išla po zemi a vedľa brány.

90+1
    Hlavný rozhodca pridal poriadnu porciu sekúnd navyše. Druhý polčas však nepriniesol veľa zbytočných prerušení.

90
    Nadstavuje sa päť minút.

89
    Domáci strieľajú z každej pozície a teraz mohli vyrovnať. Negredo dorážal Ramírezovu strelu do odkrytej brány, ale v poslednej chvíli mu skazil gólovú radosť jeden z obrancov hostí.

88
    Barragán vysunul na pravom krídle voľného Ramireza, no ten odcentroval len do rukavíc Mandandu.

86
    V posledných troch či štyroch minútach bola hra poriadne rozkúskovaná. Teraz opäť sledujeme snahu domácich o vyrovnanie.

85
    Alan Pardew predviedol zaujímavé posledné striedanie, keďže Christiana Bentekeho nahradil jeho brat Jonathan.

84
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Christian Benteke, prichádza Jonathan Benteke.

84
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Joe Ledley, prichádza Mathieu Flamini.

82
    Žltú kartu dostáva Joel Ward (Crystal Palace FC). Striedať chceli aj hostia, no Flamini mal na ruke nejaký náramok, ktorý musel kustód Crystal Palace odstrániť. Za zdržiavanie hry nakoniec inkasoval žltú kartu Ward, ktorý len stál pri Flaminim.

81
    Striedanie v tíme Middlesbrough FC: z ihriska odchádza Christian Stuani, prichádza Adama Traoré.

80
    Do konca riadneho hracieho času ostáva posledných desať minút. Hráči Middlesbrough sa snažia upraviť nepriaznivý výsledok, ale do šancí sa dostávajú veľmi ťažko.

78
    Ayala mohol druhýkrát skórovať hlavou po rohovom kope. Tentoraz však mieril nad bránu a nedokázal vyrovnať.