Tímy (muži) – semifinále (kon.)
koniec udalosti
Tímy (ženy) – semifinále

cz Pondelok 15.08.2016, 00:30Olympijské hry - stolný tenis

Je za námi první semifinálová duel, ze kterého postupuje překvapivě do finále Německo, které porazilo tým Japonska 3:2. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji vám dobrou noc! (04:37:08)

1.semifinále právě skončilo!

Německo se stává prvním finalistou! Hanová dokázala porazit po skvělém výkonu Fukuharovou 3:2 na sety! Německo – Japonsko 3:2!

Ano! Ishikawová to dokázala, poráží Shanovou 3:0 na sety a od postupujícím do finále bude muset rozhodnout až závěrečný pátý duel! Německo – Japonsko 2:2!

Nyní si ovšem vede dobře Ishikawová nad Shanovou, japonská hráčka vede již 2:0 na sety.

Německá dvojice Shanová/Soljaová dokázala porazit Fukuhaorovou s Itovou 3:2 na sety! Němky tak jsou jediný bod od postupu! Německo – Japonsko 2:1!

Třetím zápase duelu mezi Německem a Japonskem bude po přestávce duel čtyřhry.

Kasumi Ishikawová vítězí v rozhodujícím setu 11:8, vítězí tak celkově nad Hanovou 3:2 na sety a získává pro Japonsko první, vyrovnávací bod! Německo – Japonsko 1:1!

Pátá sada je zatím velmi vyrovnaná. O jeden bod vepředu je ale Ishikawová, která vede 4:3.

Je tomu tak, Ishikawová zvládá čtvrtou sadu, kterou vyhrává výsledkem 11:6. O vítězce tohoto klání bude muset rozhodnout až poslední pátý set.

Vypadá to, že Ishikawová se chytla. Ve čtvrtém setu vede již 6:3 a kráčí za vyrovnáním.

První sadu získává na svojí stranu Ishikawová, která po výsledku 11:6 snižuje stav zápasu na 1:2!

Do vedení 2:0 na sety se dostává Hanová po vítězství ve druhém setu, který tato Němka ovládla výsledkem 11:9.

Němky zatím nepřestávají překvapovat! Hanová vítězí v prvním setu 11:6 a jde do vedení 1:0 na sety!

Ve druhém zápase se na německé straně představí Hanová, na té japonské to bude Ishikawová.

Soljaová to dokázala! 12:10, 3:2 na sety! To je konečný výsledek proti Japonce Itové, po kterém jde Německo překvapivě do vedení! Německo – Japonsko 1:0!

Petrissa Soljaová se ale nevzdává a posílá utkání do rozhodující sady, když vítězí ve čtvrtém setu poměrem 11:6!

11:8! To je výsledek třetí sady, po které jde do vedení opět japonská hráčka stav 2:1 na sety!

Tak druhý set byl jasnou záležitostí německé hráčky, která po výsledku 11:4 srovnává stav zápasu na 1:1!