Holandsko - Austrália 4:0 (kon.) | Nemecko - Nový Zéland 3:2 (kon.)
koniec udalosti
Nemecko - Nový Zéland

3:2

(0:0,0:1,0:0,3:1)

cz Pondelok 15.08.2016, 01:30 • Olympic Hockey Center, hřiště A • Olympijské hry - pozemný hokej - muži • Štvrťfinále

60:00
    Tak to je neskutečné ! Německo během pěti minut otáčí zápas z 0:2 na 3:2 a postupují do semifinále. Autorem vítězné branky je FLORIAN FUCHS. (02:57:41)

59:32
    Němci jsou u míčku a nepouštějí Novozélanďany vůbec do ničeho.

59:19
    Máme tady vyrovnáno! Druhou branku v utkání si připisuje MORITZ FÜRSTE, který dává gól za pět minut dvanáct. Výborné utkání.

57:45
    Novozélanďané jsou stále u míčku. Tohle přesně jim v tuto dobu vyhovuje.

55:29
    Německo snižuje na rozdíl jedné branky. Autorem branky je MORITZ FÜRSTE, který proměnil trestný roh.

55:05
    Německo je od začátku čtvrté čtvrtiny konečně aktivní i směrem dopředu, předchozí část totiž prospalo.

53:55
    Německo bude hrát bez brankáře. Uvidíme, zda se jim to vyplatí.

53:00
    Brankář Nicolas Jacobi měl problém s výstrojí, což vedlo k přerušení hry. Německý brankář si tedy musel na střídačku doběhnout pro novou vyrážečku.

51:40
    Hraje se ve středu hřiště.

49:25
    Tato čtvrtina je opravdu asi nejméně záživná, dlouhé okamžiky se neděje nic zvláštního.

48:28
    Máme tady další branku Nového Zélandu. Autorem je SHEA MCALEESE.

47:56
    Němci si teď vytvořili dobrou šanci. Manchester však prokázal pohotovost a zabránil brance svým dobrým zákrokem.

46:32
    Child mohl být hrdinou své země! No to ne, alespoň tohoto zápasu. Skvěle obešel přes dva hráče, jeho střela minula těsně branku!

45:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

45:00
    Konec čtvrté čtvrtiny.

43:45
    Hráči Nového Zélandu kombinují na útočné polovině.

41:06
    Nyní sledujeme spíše přehršel střídání, než nějaké útočné manévry.

39:00
    Střela po volném úderu úplně minula branku. Takhle to určitě Němci před olympiádou netrénovali.