Dvojhra (ženy) – o 3. miesto Vítěz: Kim Song I (PRK) (kon.) | Dvojhra (ženy) – finále Vítěz: Ting Ning (CHN) (kon.)
Dvojhra (muži) – semifinále (kon.)
koniec udalosti
Dvojhra (ženy) – finále

Vítěz: Ting Ning (CHN)

cz Štvrtok 11.08.2016, 02:30Olympijské hry - stolný tenis

11-7
    Je konec! Ting Ning oddechový čas prospěl a se slzami v očích zvedá ruce nad hlavu!

11-7
    Finále olympijského singlu žen rozhodne až sedmý set! Ting Ning si pomohla servisem a Li Siao-sia poslala míček pouze do síťky. Dlouhá a napínavá bitva pokračuje!

8-11
    Jenže Li Siao-sia nebyla světovou jedničkou jen tak náhodou a opět to v důležitém momentě ukázala. Útok Ting Ning zastavila páska a Li Siao-sia se dostává do vedení 3:2 na sety!

9-11
    Druhý setbol však Li Siao-sia proměňuje a srovnává na 2:2. Forhend křížem tentokrát na soupeřku zaúčinkoval a vítězka MS 2013 se může radovat.

14-12
    A druhá hráčka světa ví, jak s takovou situací naložit! Hned prvním úderem po servisu se pustila do útočení a forhendem po čáře přelstila soupeřku! Ting Ning vede 2:1 na sety.

5-11
    Ve druhém setu začala hrát Li Siao-sia přesněji, zasazuje své soupeřce smrtící kontra údery a získává druhou sadu, čímž srovnává stav utkání na 1:1.

11-9
    Druhá hráčka žebříčku však přeci jen dotáhla první set do zdárného konce! Bekhendový topspin byl příliš tvrdý soustem pro Li Siao-siu, která mocně dotahovala, jenže v samotné koncovce setu již na svou soupeřku nestačila.