Rusko - Brazília 14:7 (kon.) | Taliansko - Austrália 8:7 (kon.)
Čína - USA 12:4 (kon.) | Španielsko - Maďarsko 11:10 (kon.)
koniec udalosti
Rusko - Brazília

14:7

(2:4, 2:0, 4:2, 6:1)

cz Štvrtok 11.08.2016, 14:00 • Maria Lenk Aquatics Centre • Olympijské hry - vodné pólo - ženy • Skupina A

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek olympijského dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (15:12:31)

Brazilky sice vstoupily do zápasu velmi dobře a po první čtvrtině dokonce vedly 4:2, poté ale Rusky začaly dirigovat tempo hry a deklasovaly domácí hráčky velkým rozdílem 14:7. Výborný výkon předvedla náhradní brankářka Anna Karnauchová.

Rusko si tak připisuje první dva body do tabulky základní skupiny A, Brazílie po druhém debaklu zůstává poslední.

Konečný výsledek:

Rusko – Brazílie 14:7

Branky: 7., 13. a 23. Ivanovová, 5., 24. a 29. Prokofjevová, 20. a 28. Glyzinová, 26. a 30. Simanovičová, 15. Sobolevová, 22. Karimovová, 27. Timofjevová, 32. Borisovová – 5., 7., 22. a 31. Chiappiniová, 3. a 24. Ablaová, 2. Zablithová.

00:00
    Zápas skončil.

00:26
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Na zřejmě konečné skóre 14:7 upravuje necelou půl minutu před koncem střelou z velké dálky MARIA BORISOVOVÁ!

00:45
    Chiappiniová útočila na další branku, opět rána z velké dálky tentokrát končí mimo tři tyče.

01:37
    Brazílie právě vstřelila branku!
    Brazilky se konečně prosazují a přidávají alespoň čestný gól v závěrečném dějstvím. Z velké dálky se trefuje kanonýrka IZABELLA CHIAPPINIOVÁ!

02:03
    Domácí hráčky úplně rezignovaly a inkasují další gól! ANASTASIA SIMANOVIČOVÁ tentokrát uspěla v souboji s Chamorrovou!

02:41
    Ze středu hřiště vypálila Anastasia Simanovičová, tentokrát ale Chamorrová ubránila svou svatyni.

03:22
    Brazilská destrukce ve čtvrté čtvrtině pokračuje, Rusky střílí další branku! V početní výhodě se trefuje JEKATĚRINA PROKOFJEVOVÁ!

04:04
    Penaltový hod NADĚŽDA GLYZINOVÁ v naprostém klidu proměňuje a Rusko tak přidává další branku!

04:04
    Po faulu Gabriely Mantellatové budou házet Rusky penaltu.

04:52
    Olga Gorbunovová stála na konci ruské kombinace v přesilovce, její pokus ovšem zastavila domácí brankářka.

05:05
    Rusky mají možnost přidat další branku v početní výhodě.

05:49
    Rusky přidávají další gól, kterým se už výrazně přibližují výhře v dnešním utkání! Střelou zblízka se trefuje ANNA TIMOFEJEVOVÁ!

06:32
    Rusky zvyšují svůj náskok, střelou ze středu hřiště se prosazuje ANASTASIA SIMANOVIČOVÁ!