Arsenal – Swansea 1:2 (kon.) | West Ham – Tottenham 1:0 (kon.) | Stoke City – Newcastle 1:0 (kon.)
Liverpool – Manchester City 3:0 (kon.) | Manchester United – Watford 1:0 (kon.)
Liverpool FC
3:0 (2:0)
Manchester City
Streda 02.03.2016, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 28. kolo

88
    James Milner si za svoj výkon vyslúžil standing ovation. V posledných minútach zápasu ho nahradí Jordon Ibe.

75
    Pätnásť minút pred koncom zápasu sa rozhodli striedať naraz oba tímy. Na strane City opustil ihrisko Clichy, namiesto ktorého si zahrá Aleksandar Kolarov.
    Jürgen Klopp dal príležitosť Joeovi Allenovi. Svoje miesto mu prepustil Roberto Firmino, ktorý strelil posledný gól zápasu.

69
    Za veľkého potlesku tribún opustil trávnik Divock Origi. Namiesto neho prišiel na hrot útoku silový hráč Christian Benteke.

55
    Manchester City má momentálne na trávniku troch útočníkov! Namiesto Fernandinha prišiel do hry 19-ročný Kelechi Iheanacho.

46
    Manuel Pellegrini zareagoval na nevydarený prvý polčas striedaním: Raheema Sterlinga už fanúšikovia Liverpoolu nebudú môcť vybučať, keďže do hry prišiel namiesto neho Bony Wilfried.