Arsenal – Swansea 1:2 (kon.) | West Ham – Tottenham 1:0 (kon.) | Stoke City – Newcastle 1:0 (kon.)
Liverpool – Manchester City 3:0 (kon.) | Manchester United – Watford 1:0 (kon.)
Liverpool FC
3:0 (2:0)
Manchester City
Streda 02.03.2016, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 28. kolo

Zápas na Anfield Road skončil jasným víťazstvom Liverpoolu 3:0. V druhom polčase pridal ešte väčšiu pohodu na kopačky domácich Roberto Firmino. Hostia sa tesne pred týmto gólom snažili niečo urobiť so zápasom, keď po príchode Iheanacha boli na trávniku naraz traja útočníci.
    V tomto kole zakopli všetky tímy z Top 4, no Citizens nezískali ani bod a ich boj o titul sa pomaličky komplikuje.

Ďakujem Vám za pozornosť. (22:53:28)

90+3

90+3
    Loptu majú hostia, ktorí ju držia na útočnej polovici, no o pár sekúnd budeme počuť záverečný hvizd.

90+2
    Rozhodca nadstavil tri minúty.

90+1
    Joe Allen videl, že Joe Hart je von z brány a rozhodol sa ho prekvapiť, no jeho strela skončila nad bránou.

90+1
    Manuel Pellegrini sa drží za hlavu. Bony vypálil z 30 metrov, no keby v Liverpoole mrzlo, lopta by stuhla na hranici šestnástky.

90
    Jesús Navas zahral rohový kop, no Lovren sa postaral o to, aby lopta doputovala čo najďalej od brány.

89
    Prebiehajú posledné dve minúty riadneho hracieho času. Niet pochýb o výhre Liverpoolu, no hostia sa stále snažia a veľmi radi by strelili aspoň čestný gól.

88
    Kolarov férovo hodil loptu za bránkovú čiaru. Mignolet bude odkopávať od svojej svätyne.

88
    James Milner si za svoj výkon vyslúžil standing ovation. V posledných minútach zápasu ho nahradí Jordon Ibe.

87
    Hra je prerušená, pretože na trávniku je ošetrovaný Jon Flanagan, ktorému tečie z oblasti tváre krv.

85
    Kapitán domácich dokázal zakrútiť loptu, no jeho strela presvišťala popri pravej žrdi!

84
    Vincent Kompany sfauloval Bentekeho pár metrov za šestnástkou a Jordan Henderson si hotuje loptu vo výbornej pozícii.

83
    Rozbehnutého Jamesa Milnera zastavil práve Aleksandar Kolarov.

82
    Po ľavej strane prenikol Kolarov až do pozíciu, z ktorej malo zmysel centrovať, no lopta z jeho kopačky skončila v zámedzí.

80
    Aktivita oboch celkov je veľmi nízka. Citizens zlomil tretí gól a Liverpool už len kontroluje priebeh zápasu, po ktorom si pripíšu do tabuľky tri body.

79
    Ďalší pas na Bentekeho vyboxoval Joe Hart.

78
    Milner dokázal doručiť do pokutového územia ďalší center, no Kompany sa oň postaral.